Ze života

Vodák

18. června 2011 v 12:05 | Slivka

Včera kolem půl šesté jsem se vrátila z vodáku.. Bylo to super, ale bylo by to lepší, kdybych měla lepšího zadáka.. Ten můj totiž téměř vůbec neposlouchal to, jak jsem ho nevigovala.. Ale pořád lepší než můj původní zadák, se kterým bych je ještě teď točila dokola na začátku Ohře.
Jinak jsme stmelovali kolektiv, sice jsme stmelili pouze polovinu třídy (menší skupinka se držela mimo nás z jistých důvodů.. a zbytek třídy nejel) ale i tak to bylo super.. Každý večer oheň, vaření, mytí se v řece:) Dovezla jsem si opálené ruce a kolena, které byly původně spálené, ale díky panthenolu mi to během dvou dnů krásně přešlo do hněda a taky mám z posledního večera doštípané nohy pičurkama (takové ty malé mušky) Denska jsem ze sebe udělala člověka a chystám se na zapíjení konce školního roku, rozlučku s holkama co jedou pracovat do Anglie a zárověň čerstvě na ukončení vodáku v jednom :)

Prázdniny

9. června 2011 v 18:18 | Slivka
Zhruba před půl hodinou mi v podstatě začaly prázdniny.. Dopsala jsem poslední kapitolu seminárky do dějepisu ( už jenom dopsat zdroje.. ), kterou zítra odevzdám.. Už jenom dopsat zdroje.. Pak se budeme, stejně jako celý týden kromě čtvrtletky z matiky a mého testu z bioly, ve škole nudit.. Teda některé semináře ještě dopisují testy a odevzdávají protokoly, ale to se mých (témeř) flákačských seminářů netýká..
Příští týden jedeme na vodu a ten další týden je pro naši školu poslední, protože nám budou předělávat snad všechny učebny.. Takže za 14 dnů si půjdu pro vysvědčení(které kromě té ošklivé francouzštiny dopadne nadočekávání) a je to tu, poslední středoškolské prázdniny.. Když je začnu počítat od teď, budu je mít 3 měsíce, protože se v září chystáme k moři.. Třeba bude o čem psát a občas se tu něco objeví, ale moc bych s tím nepočítala.. Třeba se ale stane zázrak..

btw. po dobu mé nepřítomnosti tady jsem mimo jiné navštívila Prahu ve spojitosti s dokonalým koncertem Children of Bodom, taky se udál koncert Kabátů, navštívila jsem Řím a Florencii, dokázala jsem si krásně uzavřít známky..

Neblogová nálada

31. března 2011 v 16:56 | Slivka
Už je to měsíc co jsem psala naposledy.. A zatím mi to nechybí.. Prostě na mě padla blogová krize a já nejsem schopná ani napsat jediný komentář ke komukoliv z vás, které téměř každý den navštěvuji.. Jednou mě to přejde a znovu ožiju :)

Únor se chýlí ke konci

27. února 2011 v 11:05 | Slivka
Znovu je tu má blogerská krize.. Asi není o čem psát nebo co.. Leda.. V pátek jsme slavili Kamčiny narozeniny.. Dárek jsem vymysela geniální.. Chystá se na vysokou, takže jsme ji darovali studenstký balíček- příprava na koleje- flaška, kondomy, cigarety, dva staré rohlíky, paštiky za 10 korun, tatranka za 4 korun, čínské polívky za 5 korun a průpiska, kdyby šla na přednášku :D Byla nadšená, takže jsem spokojená :) Přespala jsem u muže, celé dopoledne a odpoledne jsem byla unavená, tak jsem polousínala a pak jsmese koukli na posledního Shreka..
Vidíte, není o čem psát.. Leda tak- poslouchám nové album Avril a je super :)

Těším se

15. února 2011 v 16:38 | Slivka
converse
Těším se na každý víkend.
Těším se na každý nový díl Bones, HIMYM, Big Bang Theory.
Těším se na záčátek března- výjde konečně CD Avril. 
Těším se na polovinu března, kdy nás čekají jarní prázdniny.
Těším se na jarní prázdniny, protože nás čeká koncert Kabátů.
Těším se na konec dubna, protože nás čeká koncert Children of Bodom.
Těším se na maturity, protože budeme mít ve škole lážo plážo.
Těším se na vodák ke konci června.
Těším se na prázdniny.
Těším se na léto.
Těším se na začátek července- Masters of rock!
Těším se na Mastery mimo jiné protože pojedeme s mužem do Zlína na posledního Harryho.
Těším se do Zlína do obchodu Converse.
Těším se na nové Conversky.
Těším se na srpen a na Moravské hrady v Hradci nad Moravicí.
Těším se na Tomáše Klusa.
Těším se na to válení tam.
Těším se na tu pohodovou atmosféru- musíme přemluvit co nejvíce lidí, at jedou s náma.
Těším se na grilovačky.
Těším se na jídlo a pití na grilovačkách. 
Těším se na víked, kdy budeme s Aličkou slavit narozeniny.
Těším se na Hornické slavnosti.
Těším se na náš poslední gymplácký výlet do Prahy.

Více dopředu nebudu uvažovat, ale vážně mě čeká celkem hezká budoucnost :) 

Den za dnem

14. února 2011 v 21:57 | Slivka
avril
Chtělo by to zase po dlouhé době informovat a hlavně zaznamenat, co se dělo.. Nemoc se nedala jenom tak a v pondělí jsem byla nucena zajít pro jistotu k doktorce.. V úterý už mě v krku ani nebolelo a výsledky výtěru stejně vyšly negativně (podle muže jsem si neměla umýt zuby, prý to zkresluje..) Do školy se mi šlo blbě, ale ty zbývající tři dny jsem přežila bez větší bolesti a byl tu víkend..
V pátek slavila Verča se Simčou 18tiny :) Od nás každá dostala vibrátor a mini-bičík :D (trochu závist :)) taky jsme na poslední chvíli domluvily vytvoření tvarohového dortu- byl úžasný.. Akce byla povedená.. Vypila jsem 5 vodek s džusem, nechala se druhou Verčou přemluvit k tanci (nerada se hýbu před lidmi, ale zjistila jsem, že se u toho člověk úžasně uvolní.. Ironii bylo, že tam hráli drummy, které většina z nás moc v lásce nemá a stejně jsme kalili o sto šest :D Kdybych se nezačala kroutit u stolu, nikoho by nenapadlo jít "věšet prádlo, zvedat činky a lítat" :D V deset jsem byla domluvená s mamkou, že pro mě přijede, protože jsem v sobotu byla domluvená, že pojedu s našima do práce a musela jsem vstávat v sedm a navíc mě čekalo ostravské "valentýnské" odpoledne s mužem..
To shrnu tak, že mám dvě nové košile.. Konečně se mi po roce podařilo najít něco co nemělo volány nebo se to nelesklo jako zpocená pleš.. A ještě jsem tam minimálně dvě další nechala.. Do knihovničky mi přibyl Švejk a Paní Bovaryová z Levných knih.. Pak jsme koupili pendreky a šlo se na Na vlásku.. Vážně to stojí za to :) Málem jsem brečela, docela dost jsme se zasmáli a prostě po dlouhé době mě zase potěšil animák :) Pak jsem si skočila do KFC a jeli jsme domů :) Teda k muži domů.. Hráli jsme prší a vyhrávala jsem, tak jsme toho nechali a šli jsme si lehnout.. Krásně jsme si zase popovídali a to samé dopoledne a odpoledne :) Večer jsem si pobrečela u Armagedonu a mohla jsem jít spát s pocitem, že tenhle víkend byl doooost povedený..
P.S. nechce se mi to po sobě kontrolovat, takže se omlouvám za možné překlepy a podobně.. 

Je fajn udělat radost

3. února 2011 v 23:37 | Slivka
Nechci nic zakřiknout, ale už jsem na hodně dobré cestě být zdravá jako rybka :) Dneska mě nic nebavilo a v koutku duše jsem doufala, že mi naši navrhnou, abych s nima jela k tetě a strejdovi.. Nakonec je to napadlo.. Teta se totiž při pečení cukroví zmínila, že její sen je jít na koncert Kabátů.. A jelikož ji letos čeká velká oslava (koncem srpna budeme slavit 50tiny :)) tak jsme ji koupili lístky na březnový koncert :) A aby si nic nenaplánovala, jeli jsme ji je dát už ted.. Je úžasné vidět, že jste někomu udělali radost až k slzám :) Jinak se tatík se strejdou zliskali košér hruškovicí, strejda mi řekl, že je rád, že jsem patriot našeho kraje a mamce řekl, že ji miluje :DdykTuhle fotku miluju.. Škoda jen, že nemám víc jak zbytečných 95 tisíc korun českých, abych si ji dneska mohla vydražit :)

Nemocenská

2. února 2011 v 14:15 | Slivka
booth
Rýma mě neopustila.. Dokonce se k ní přidala bolest v krku a kašel.. Tak jsem včera navštívila doktorku.. Mám zánět nosohltanu, ale není to tak vážné jak to zní :D Teplotu jsem neměla a nemám, takže snad ani umírat nemůžu :D Pondělí jsem trávila ve společnosti Odložených případů, ale jelikož mi na včerejšek zbyly už jenom dva díly, byla jsem "nucena" stáhnout si hru Harry Potter LEGO.. Konečně to jede tak jak má a můžu leda doporučit- je to skvělý zabiják nudy :) Když už mě to neba, tak čtu časopisy.. Jinak piju hektolitry čaje a jím tuny ovoce a zeleniny :) Taky koukám na nástěnku a je mi smutno po muži a Aličce.. Ale taky se děsně těším na všechny ty koncerty co nás čekají :) Zase jdu očarovat pár kouzelných věciček :)

Seznamte se

30. ledna 2011 v 19:32 | Slivka
Hromada posmrkaných kapesníků vedle postele- nechuť vylézt z ní a hodit je do koše.. Vychladlý bílý čaj- nechuť vylézt z postele a uvařit si teplý.. Poslední papírový kapesník v balíčku- snad mamka přiveze brzo nové.. Zrudlý a suchý nos- snaha ho uklidnit mastí, i když ji kapesník ihned setře.. Asi 10 dílů Odložených případů a 1 díl Bones za dnešek.. Včera 4 díly House s mužem.. Dvě prázdné flašky od piva, zbylé po včerejším povalování s mužem a bráchou, který se zbavoval kocoviny.. Na ploše hry z mého dětství, které jsme včera hráli.. Zbytek žlutého melounu, který jsem dojedla ráno.. Nádobí, které ohnesu leda když jdu pro nějaké jídlo.. Lahvičky celaskonu a zinku.. Chuť číst Harryho.. Postupující bolest v krku.. Teploměr na kterém poprvé za víkend naskočilo 37°.. Snad to není něco víc.. Seznamte se, můj víkend s rýmou..
vn

Diář se plní..

8. ledna 2011 v 23:29 | Slivka
...
Týden utekl a mělo by být o čem psát.. Muž se bál, že se na něj zlobím za Silvestra.. Nezlobila jsem se.. Vytěsnila jsem z paměti ty temné části večera a považuju oslavu konce roku za relativně vydařenou.. Ve škole se toho na nás pomalu sype tolik, že když otevřu diář na další týden, zvedá se mi žaludek.. Ale do pátku jsem to neřešila a raději jsem s Aličkou vymýšlela loismus (nové náboženství..) a řešila sexuální věci.. Během týdne mi tři odpoledne zpestřoval muž a měl i to včerejší, ale jak už to tak bývá na začátku roku a potom, co jsme spolu "nezdravě" často, onemocněl mi.. S velkou pravděpodobností bych měla lehnout i já, ale kromě včerejší únavy se zatím příznaky nedostavují.. Zítra mám v plánu konečně začít dělat něco do školy.. Nevím kde, ale najdu způsob, jak se donutit učit a dělat hloupé referáty.. A poznatek na konec? Jak je rok dlouhý, nedávají v televizi nic kloudného, a když se náhodou něco objeví, tak na všech třech hlavních stanicích najednou, jako tomu bylo dnes.. Bezva vejšku jsem viděla narozdíl od Mr. and Mrs. Smith pouze jednou, takže vyhrála Prima a ke konci jsem zjistila, že na jedničce se rozjíždí dokonalá Univerzální uklízečka.. Příjemný večer ve společnosti odpočinkových filmů a narychlo vytvořených salátů (celý den jsem jedla nezdravé věci, takže mě popadl amok a vytvořila jsem zeleninový a ovocný salát) je za mnou..
 
 

Reklama