Myšlenky plynou... spíše pocity ne nic inteligentního

"můj" blog?

23. března 2010 v 21:45 | Slivka
friends
hned pro začátek objasním situaci těm, kteří tu chodí kratší dobu( tedy všem kromě mě, aLi a muže) a nemusí jim být jasné vlastnictví této adresy.. ne nejsem rozdvojená osobnost.. ne nepíšu většinu času jako Slivka a pak mě něco popadne a jako Autor se podepíšu aLi (dříve bonifác).. ne přezdívka Slivka není podle toho alkoholu- v mojí občance se píše Silvie a brácha to zkomolil a celkem se to ujalo:)
so..psal se únor 2008 a já (Slivka) a Alica (aLi) jsme se rozhodly založit ze srandy blog.. první článek :) .. bylo to období začátku "nenávisti" k USA- z toho adresa.. obě jsme měli chvíli po shlédnutí dokumentu o 9/11 a tak nějak jsme se snažily být aktivistky jako můj budoucí muž :) ne neudržely jsme si to dlouho, ale z Ameriky si srandu děláme pořád (když je nám dán důvod) a upozorňuju, že ta oblíbenost směřuje k celé této zemi.. spíše se vztahuje na jejich mentalitu- vlastně z 99%.. no ale to je trochu odbočka od toho co jsem chtěla :)
ze začátku jsme psaly spolu, pak jsme přidávaly spíše videa a "řetězáky".. pak nadešlo takové období temna.. né že by tu bylo pusto prázdno- to spíš naopak.. prostě jsem měla depresivní období z "nešťastné" lásky, takže jsem neustále psala články s narážkama na to aby si to dotyčný uvědomil:D ano zdá se mi to teď hrozně trapné.. a ano ten dotyčný je nyní můj drahý :D aLi napsala občas.. takhle to zůstalo do teď, až na to, že já už nepíšu tak hysterické články(doufám)
ale jak už to tak bývá, postupem času jsem místo zájmena náš, začala používat slovíčko můj blog.. i když ho pořád beru jako náš.. když to vypustím z úst nebo rukou, je mi trapně.. je to jako přivlastňovat si úspěch za něco na čem makalo více lidí.. sice je pravda, že píšu hlavně já, starám se o design, ale každou radikální změnu se snažím zkonzultovat, protože Alička do toho má sakra co mluvit.. je to prostě moje podpora a tenhle argument je sice trapný ale pravdivý :)
párkrát jsem uvažovala o založení vlastního blogu, ale je to jako zradit naše přátelství.. není to logické ale je to tak.. věřím a doufám v to, že aLi se na mě moc nezlobí, když to tu mám pod palcem hlavně já :) a hlavně, když občas zanechá nějakou písemnou stopu ona- vždycky to převyšuje všechny moje články :)

ani si to po sobě nebudu číst, ale doufám, že to má hlavu a patu a dá se pochopit, co jsem tím chtěla říct:) i když jsem se spíše vyznala ze své věrnosti v tomto nejlepšejším přátelství :)

Štestí se mi vyhýbá obrovským obloukem

18. ledna 2010 v 22:04 | aLi
A já jsem si myslela, že když se mi konečně podaří udělat něco skvělého, že bude všechno v pohodě. Jo, bylo to fajn. Po strašně dlouhé době se nám podařilo najít nějaký byt, který by nám vyhovoval. Je opravdu krásný. A dost velký. Samozřejmě jsme celý víkend stěhovali a balili a skládali, tak dobře jsem se už dlouho nezasmála. Ségra zase perlila a s taťkou byla taky docela prdel. Ale jak mi naši už od malička říkali, po smíchu přijde pláč. A taky že přišel. Ani mu to netrvalo tak dlouho. V neděli odpoledne volala babička, že strejda Tomáš zemřel. Tak tohle nikdo nečekal. Nejdřív jsem si myslela, že je to hodně špatný vtip. Bohužel. Pamatuji se, jak jsme u něj byli naposled v létě. Celá rodina, měl z toho obrovskou radost. On tak celkově byl strašně fajn a ze všeho si dělal legraci, vždycky s úsměvem na tváři. Plánoval, že se v létě sejdem celá rodina. Hrozně se na to těšil. Vyprávěl, jak se málem utopil v jejich malém bazénku na zahradě, protože si ho nevšiml, zakopl a pozadu do něj spadl. Tehdy jsme se tomu všichni smáli.
"There are no holes in my shoes, but a big hole in my world"

jsem asik divná či co..

9. srpna 2009 v 17:11 | Slivka
Dva dny jsem uvažovala co jsem to chtěla napsat za článek a když jsem si vzpomněla tak jsem se nedonutila to sepsat.. teď se nudím, projíždím blogy a narazila jsem na jeden o Twighlit a hned jsem si vzpomněla..vážně jsem asi divná, ale jsem asi první člověk o kterém vím, že se mu to nelíbilo.. ne to není to pravé slovo.. vůbec mi nevadil se na to dívat, ale prostě jsem z toho nebyla slušně řečeno pokakaná, jako ostatní.. poprvé jsme se na to dívali s mužem.. nějakých 45 minut jsme se na to střídavě dívali, střídave "si povídali:D" a střídavě si povídali.. pak jsme se shodli, že nás to nebaví.. prostě za celou tu dobu se nic nestalo.. vážně nic.. nebo jsme to něco kouzelného co by nás ohromilo zameškali..
podruhé jsem se dívala s Kamčou.. ta u toho seděla jako přibitá a skoro kvůli Edwardovi a Belle (nebo jak že se to jmenujou) nestihla tréning... když jsem se zeptala co na tom vidí začala mi vykládat, jak by taky chtěla chodit s upírem, protože se jí hrozně líbí jak se milujou, ale zároveň na sebe nemůžou ani sáhnout, že to chce taky zažít něco takového.. a že nejsem vůbec romantická duše (no jo já co posledních 14 dnů večer nedělám nic jiného, než že vzpomínám na všechny nejkrásnější a nejromantičtější momenty vztahu s mým milovaný.. ne nejsem vůbec romantička :D)prostě a jednoduše.. jsem zvědavá na ten druhý díl, ale tak trochu pochybuju, že mě to pohltí.. a nebo, až bude čas a chuť, si přečtu ty knížky.. třeba mě to sebere víc :) ale ten obal je hezký :)
P.S. nechci se dotknout fanoušků toho herce.. rychle googluju.. Roberta Pattinsona, ale v Potterovi byl hezčí.. hold asi nejsem na upíry no.. :)

víš co všechno miluju? :)

31. července 2009 v 20:59 | Slivka
nic nebude :D nechci se tu ztrapnit.. není vhodné vám ukazovat jak jsem zamilovaná a bláznivá:D

Princ dvojí krve

18. července 2009 v 12:53 | Slivka
Předem upozorňuji, že je to pouze vyplod mých pocitů a že ti co viděli film, ale nečetli knihu, by neměli číst dál pokud nechtějí vědět jak to všechno doopravdy bylo :)
tákže.. s Aličkou jsme dorazili do Futura.. zašly jsme vyzvednout lístky a pak se podívat po obchodech.. bla bla bla.. jsme se najedly v kej-ef-sí a šly jsme přímo do sálu 6.. teda ještě na dabl-jů-sí :Dpo milionech reklam to začalo.. útok smrtijedů na Londýn byl dokonalý.. a ten týpek co hrál Ollivandera :D kdoví kolik dostal zaplacíno za tak obrovskou roli :D třeba to byla týpka.. :D
no a pak to začalo.. tím jak se na plátně ukázal Harry začal někdo tam nahoře rozostřovat obraz!! áááááááááááá myslela jsem že někoho zabiju.. první dojem z dokonalého Křiklana mi zkazili.. dokonale.. naštěstí po cestě do Bradavic už to přestalo..
nenervovala jsem se nad změnami v ději.. prostě to nemá cenu...
uvažuju co bylo dál.. hmmmm... nevím..
ale tak Křiklan byl dokonalý... ten výraz.. "jakoby ho něco bolelo" že Ali:D
a jak Harry pozřel Felix Felicis.. :D "Jdu k Hagridovi" :D ten výraz :D ty pohyby :D to tleskání :D prostě Potter na spídu, heráči, koksu, zhulenej a ještě k tomu ožrelej :D
Brumbál a MegGonagalová nějak zestárli.. nechápu..
malý Voldemort.. dokonalý.. Voldemort puberťák .. fuj.. proč ho nehrál ten co v Tajemné komnatě? :-/
poprvé v životě jsme nadskočila hrůzou.. jak neživý chňapnul Harryho za ruku.. já to čekala, ale překvapili nejenom mě.. nadskočilo celé kino :D
a na astronomické věži.. jak Harry čekal dole a Severus za ním přišel a jenom mu ukázal ať je sticha.. ne, asi by mu něco neudělal, kdyby chtěl Brumbála zabít, že?.. a jak stál nahoře a měl výraz, že to nechce udělat.. a Brumbál řekl "prosím Severusi" tak s klidem.. bože kdybych nečetla knížku asi bych si taky myslela, že to udělal ze svojí vůle, že to po něm nechtěl, ale takhle.. to bylo tak průhledné :D
ta bitva byla chabá.. no ale tak..
Ginny mi přišla.. mimo :D pořád se tvářila, jako Lenka:D asi byla zmatená:D
teď už si nějak nemůžu vybavit nic víc, jenom Bellatrix.. bože dokonalá.. sice mrcha, ale dokonalá.. ten bláznivý výraz. ach.. prostě nemohli vybral lépe..pokračovaná možná přístě.. jestli mě ještě něco napadne :)

nevím co psát ale at se neřekne..

24. ledna 2009 v 18:12 | Slivka
od minulého úterý/středy nám nejede počítač, jsem byla nemocná(možná ještě jsem) a hlavně jsem nebyla se svým milým... a svou milou taky vlastně.. je to smutné :( ale tak v úterý už bude všechno dobré :) končím... nějak mě to nebaví :)

proč pondělky utíkají tak rychle? asi aby mohly přijít krásné úterky :)

12. ledna 2009 v 17:52 | Slivka
hodina angličtiny... někdo ze spolužáků překládá text... "...a stal se nemocným" :D profesorka se zasměje (nechápu, dneska na nás byla nasraná ale smála se jako blázen:D) "ještě chvíli a stanu se šedivou" Bože to byl zase hlod tohle :D smála jsem se ještě hodně dlouho :D

šťastná... dokonalý/á/é X Y Z

11. ledna 2009 v 12:32 | Slivka
nebýt taková zima... bylo by všechno dokonalé... když zapomenu na to, že naši začínají řešit pololetí a bylo mi naznačeno, že mám snad dobrou motivaci na to abych se učila, je všechno supr frupr.. trochu se bojím, že jsou schopni mi začít zkracovat vycházky nebo mi je zrušit úplně a já nechci být rebelka co to bude porušovat takže začínám se nehorázně učit.. asi.. tedy snad... když už dokonalý život tak už kompletně... dokonalá rodina, dokonalé známky, a hlavně dokonalá kamarádka, dokonalý vztah s dokonalým člověkem, vlastnícím jméno tak často používané že by mi snad mělo připadat fádní ale u něho zní tak krásně a dokonale :)
Silvinka a Lukášek... teda když si odmyslíte to oblečení a to že bych někdy byla ochotna chodit bosa :D
the end dokonalého článku :D (to byla ironie!!!)

Booth je borec :D

9. ledna 2009 v 22:27 | Slivka
třetí serie dokoukaná.. stahuju čtvrtou... první dva díly mám už projeté.. je to jako droga... i když nevím co mě na tom tak baví.. Kůstka a Booth jsou naprosto dokonalí.. jak se spolu baví a podobně :D prostě je žeru.. totální ignorace všech kolem :D jj prostě bájo :)
no právě se mi dotáhla poslední část třetí epizody tak můžu jít spát.. zítra už je sobota... HURÁ.. netrvalo to tak dlouho... ale prostě.. :) <3

ptal se někdo, jak se mám? :)

8. ledna 2009 v 13:52 | Slivka
nepočítejme že se blíží pololetí a všechno je nádherné... když si vzpomenu co bylo loni touhle dobou.. jsem ráda, že se všechno pohlo... myslela jsem na člověka na kterého jsem asi myslet neměla a ten na kterého jsem myslet měla tak žárlil jako divý :) mně to bylo jedno i když jsem nevěřila že se se někam pohneme... nevěřila jsem tomu ani před půl rokem.. před měsícem a něco taky ne... prostě platonická láska, se kterou člověk nic nedělá je "úžasná" :D třeba ničí vztahy (přiznejme si ale, že ten můj byl dopředu předurčen ke zkáze :D)luxusní kalhoty :D
ale ted? :) ted jsem naprosto happy, protože moje platonická láska se mohla přeměnit na tu pravou, vztahovou :) jsem ale tak šťastná, že se bohužel bojím, že se stane něco nehezkého.. třeba že se probudím z dokonalého snu.. nebo tak něco... myslela jsem, že dokážu sepsat více vět, ale nějak jsem se zase sekla...taky happy :)
 
 

Reklama