Prázdniny

9. června 2011 v 18:18 | Slivka |  Ze života
Zhruba před půl hodinou mi v podstatě začaly prázdniny.. Dopsala jsem poslední kapitolu seminárky do dějepisu ( už jenom dopsat zdroje.. ), kterou zítra odevzdám.. Už jenom dopsat zdroje.. Pak se budeme, stejně jako celý týden kromě čtvrtletky z matiky a mého testu z bioly, ve škole nudit.. Teda některé semináře ještě dopisují testy a odevzdávají protokoly, ale to se mých (témeř) flákačských seminářů netýká..
Příští týden jedeme na vodu a ten další týden je pro naši školu poslední, protože nám budou předělávat snad všechny učebny.. Takže za 14 dnů si půjdu pro vysvědčení(které kromě té ošklivé francouzštiny dopadne nadočekávání) a je to tu, poslední středoškolské prázdniny.. Když je začnu počítat od teď, budu je mít 3 měsíce, protože se v září chystáme k moři.. Třeba bude o čem psát a občas se tu něco objeví, ale moc bych s tím nepočítala.. Třeba se ale stane zázrak..

btw. po dobu mé nepřítomnosti tady jsem mimo jiné navštívila Prahu ve spojitosti s dokonalým koncertem Children of Bodom, taky se udál koncert Kabátů, navštívila jsem Řím a Florencii, dokázala jsem si krásně uzavřít známky..
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama