Červen 2011

Vodák

18. června 2011 v 12:05 | Slivka |  Ze života

Včera kolem půl šesté jsem se vrátila z vodáku.. Bylo to super, ale bylo by to lepší, kdybych měla lepšího zadáka.. Ten můj totiž téměř vůbec neposlouchal to, jak jsem ho nevigovala.. Ale pořád lepší než můj původní zadák, se kterým bych je ještě teď točila dokola na začátku Ohře.
Jinak jsme stmelovali kolektiv, sice jsme stmelili pouze polovinu třídy (menší skupinka se držela mimo nás z jistých důvodů.. a zbytek třídy nejel) ale i tak to bylo super.. Každý večer oheň, vaření, mytí se v řece:) Dovezla jsem si opálené ruce a kolena, které byly původně spálené, ale díky panthenolu mi to během dvou dnů krásně přešlo do hněda a taky mám z posledního večera doštípané nohy pičurkama (takové ty malé mušky) Denska jsem ze sebe udělala člověka a chystám se na zapíjení konce školního roku, rozlučku s holkama co jedou pracovat do Anglie a zárověň čerstvě na ukončení vodáku v jednom :)

Summer

9. června 2011 v 18:38 | Slivka |  Šatník
Spokojenost: 90%
Poznámka: Když se tak dívám na monitor, uvažuju, že bych začala zase psát časteji a to klidně i hovadiny, kterým jsem se chtěla vyhnout, protože tohle se mi líbí moc.. Třeba se donutím a začnu přidávat "rezenze" na filmy a knížky, o čemž uvažuju už minimálně čtvrt rok..

Prázdniny

9. června 2011 v 18:18 | Slivka |  Ze života
Zhruba před půl hodinou mi v podstatě začaly prázdniny.. Dopsala jsem poslední kapitolu seminárky do dějepisu ( už jenom dopsat zdroje.. ), kterou zítra odevzdám.. Už jenom dopsat zdroje.. Pak se budeme, stejně jako celý týden kromě čtvrtletky z matiky a mého testu z bioly, ve škole nudit.. Teda některé semináře ještě dopisují testy a odevzdávají protokoly, ale to se mých (témeř) flákačských seminářů netýká..
Příští týden jedeme na vodu a ten další týden je pro naši školu poslední, protože nám budou předělávat snad všechny učebny.. Takže za 14 dnů si půjdu pro vysvědčení(které kromě té ošklivé francouzštiny dopadne nadočekávání) a je to tu, poslední středoškolské prázdniny.. Když je začnu počítat od teď, budu je mít 3 měsíce, protože se v září chystáme k moři.. Třeba bude o čem psát a občas se tu něco objeví, ale moc bych s tím nepočítala.. Třeba se ale stane zázrak..

btw. po dobu mé nepřítomnosti tady jsem mimo jiné navštívila Prahu ve spojitosti s dokonalým koncertem Children of Bodom, taky se udál koncert Kabátů, navštívila jsem Řím a Florencii, dokázala jsem si krásně uzavřít známky..