Den za dnem

14. února 2011 v 21:57 | Slivka |  Ze života
avril
Chtělo by to zase po dlouhé době informovat a hlavně zaznamenat, co se dělo.. Nemoc se nedala jenom tak a v pondělí jsem byla nucena zajít pro jistotu k doktorce.. V úterý už mě v krku ani nebolelo a výsledky výtěru stejně vyšly negativně (podle muže jsem si neměla umýt zuby, prý to zkresluje..) Do školy se mi šlo blbě, ale ty zbývající tři dny jsem přežila bez větší bolesti a byl tu víkend..
V pátek slavila Verča se Simčou 18tiny :) Od nás každá dostala vibrátor a mini-bičík :D (trochu závist :)) taky jsme na poslední chvíli domluvily vytvoření tvarohového dortu- byl úžasný.. Akce byla povedená.. Vypila jsem 5 vodek s džusem, nechala se druhou Verčou přemluvit k tanci (nerada se hýbu před lidmi, ale zjistila jsem, že se u toho člověk úžasně uvolní.. Ironii bylo, že tam hráli drummy, které většina z nás moc v lásce nemá a stejně jsme kalili o sto šest :D Kdybych se nezačala kroutit u stolu, nikoho by nenapadlo jít "věšet prádlo, zvedat činky a lítat" :D V deset jsem byla domluvená s mamkou, že pro mě přijede, protože jsem v sobotu byla domluvená, že pojedu s našima do práce a musela jsem vstávat v sedm a navíc mě čekalo ostravské "valentýnské" odpoledne s mužem..
To shrnu tak, že mám dvě nové košile.. Konečně se mi po roce podařilo najít něco co nemělo volány nebo se to nelesklo jako zpocená pleš.. A ještě jsem tam minimálně dvě další nechala.. Do knihovničky mi přibyl Švejk a Paní Bovaryová z Levných knih.. Pak jsme koupili pendreky a šlo se na Na vlásku.. Vážně to stojí za to :) Málem jsem brečela, docela dost jsme se zasmáli a prostě po dlouhé době mě zase potěšil animák :) Pak jsem si skočila do KFC a jeli jsme domů :) Teda k muži domů.. Hráli jsme prší a vyhrávala jsem, tak jsme toho nechali a šli jsme si lehnout.. Krásně jsme si zase popovídali a to samé dopoledne a odpoledne :) Večer jsem si pobrečela u Armagedonu a mohla jsem jít spát s pocitem, že tenhle víkend byl doooost povedený..
P.S. nechce se mi to po sobě kontrolovat, takže se omlouvám za možné překlepy a podobně.. 
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama