Únor 2011

Únor se chýlí ke konci

27. února 2011 v 11:05 | Slivka |  Ze života
Znovu je tu má blogerská krize.. Asi není o čem psát nebo co.. Leda.. V pátek jsme slavili Kamčiny narozeniny.. Dárek jsem vymysela geniální.. Chystá se na vysokou, takže jsme ji darovali studenstký balíček- příprava na koleje- flaška, kondomy, cigarety, dva staré rohlíky, paštiky za 10 korun, tatranka za 4 korun, čínské polívky za 5 korun a průpiska, kdyby šla na přednášku :D Byla nadšená, takže jsem spokojená :) Přespala jsem u muže, celé dopoledne a odpoledne jsem byla unavená, tak jsem polousínala a pak jsmese koukli na posledního Shreka..
Vidíte, není o čem psát.. Leda tak- poslouchám nové album Avril a je super :)

Těším se

15. února 2011 v 16:38 | Slivka |  Ze života
converse
Těším se na každý víkend.
Těším se na každý nový díl Bones, HIMYM, Big Bang Theory.
Těším se na záčátek března- výjde konečně CD Avril. 
Těším se na polovinu března, kdy nás čekají jarní prázdniny.
Těším se na jarní prázdniny, protože nás čeká koncert Kabátů.
Těším se na konec dubna, protože nás čeká koncert Children of Bodom.
Těším se na maturity, protože budeme mít ve škole lážo plážo.
Těším se na vodák ke konci června.
Těším se na prázdniny.
Těším se na léto.
Těším se na začátek července- Masters of rock!
Těším se na Mastery mimo jiné protože pojedeme s mužem do Zlína na posledního Harryho.
Těším se do Zlína do obchodu Converse.
Těším se na nové Conversky.
Těším se na srpen a na Moravské hrady v Hradci nad Moravicí.
Těším se na Tomáše Klusa.
Těším se na to válení tam.
Těším se na tu pohodovou atmosféru- musíme přemluvit co nejvíce lidí, at jedou s náma.
Těším se na grilovačky.
Těším se na jídlo a pití na grilovačkách. 
Těším se na víked, kdy budeme s Aličkou slavit narozeniny.
Těším se na Hornické slavnosti.
Těším se na náš poslední gymplácký výlet do Prahy.

Více dopředu nebudu uvažovat, ale vážně mě čeká celkem hezká budoucnost :) 

Den za dnem

14. února 2011 v 21:57 | Slivka |  Ze života
avril
Chtělo by to zase po dlouhé době informovat a hlavně zaznamenat, co se dělo.. Nemoc se nedala jenom tak a v pondělí jsem byla nucena zajít pro jistotu k doktorce.. V úterý už mě v krku ani nebolelo a výsledky výtěru stejně vyšly negativně (podle muže jsem si neměla umýt zuby, prý to zkresluje..) Do školy se mi šlo blbě, ale ty zbývající tři dny jsem přežila bez větší bolesti a byl tu víkend..
V pátek slavila Verča se Simčou 18tiny :) Od nás každá dostala vibrátor a mini-bičík :D (trochu závist :)) taky jsme na poslední chvíli domluvily vytvoření tvarohového dortu- byl úžasný.. Akce byla povedená.. Vypila jsem 5 vodek s džusem, nechala se druhou Verčou přemluvit k tanci (nerada se hýbu před lidmi, ale zjistila jsem, že se u toho člověk úžasně uvolní.. Ironii bylo, že tam hráli drummy, které většina z nás moc v lásce nemá a stejně jsme kalili o sto šest :D Kdybych se nezačala kroutit u stolu, nikoho by nenapadlo jít "věšet prádlo, zvedat činky a lítat" :D V deset jsem byla domluvená s mamkou, že pro mě přijede, protože jsem v sobotu byla domluvená, že pojedu s našima do práce a musela jsem vstávat v sedm a navíc mě čekalo ostravské "valentýnské" odpoledne s mužem..
To shrnu tak, že mám dvě nové košile.. Konečně se mi po roce podařilo najít něco co nemělo volány nebo se to nelesklo jako zpocená pleš.. A ještě jsem tam minimálně dvě další nechala.. Do knihovničky mi přibyl Švejk a Paní Bovaryová z Levných knih.. Pak jsme koupili pendreky a šlo se na Na vlásku.. Vážně to stojí za to :) Málem jsem brečela, docela dost jsme se zasmáli a prostě po dlouhé době mě zase potěšil animák :) Pak jsem si skočila do KFC a jeli jsme domů :) Teda k muži domů.. Hráli jsme prší a vyhrávala jsem, tak jsme toho nechali a šli jsme si lehnout.. Krásně jsme si zase popovídali a to samé dopoledne a odpoledne :) Večer jsem si pobrečela u Armagedonu a mohla jsem jít spát s pocitem, že tenhle víkend byl doooost povedený..
P.S. nechce se mi to po sobě kontrolovat, takže se omlouvám za možné překlepy a podobně.. 

Spring is coming

14. února 2011 v 18:09 | Slivka |  Šatník

 Spokojenost: 85%
Poznámka: Věřím, že se jaro už vážně blíží, takže ho tímto podpořím :) Zimu mám ráda, ale tohle podzimní počasí mě štve, takže si přeju jaro..

Jednoduchý č.1

14. února 2011 v 17:29 | Slivka |  Šatník

 Spokojenost: 80%
Poznámka: Chtěla jsem udělat něco nového, ale nenacházela jsem vhodný obrázek, zato výtŕazného pozadí mám až moc.. Navíc, v jednoduchosti je krása :) Ale už mě začíná nudit, takže- Další, prosím!

Je fajn udělat radost

3. února 2011 v 23:37 | Slivka |  Ze života
Nechci nic zakřiknout, ale už jsem na hodně dobré cestě být zdravá jako rybka :) Dneska mě nic nebavilo a v koutku duše jsem doufala, že mi naši navrhnou, abych s nima jela k tetě a strejdovi.. Nakonec je to napadlo.. Teta se totiž při pečení cukroví zmínila, že její sen je jít na koncert Kabátů.. A jelikož ji letos čeká velká oslava (koncem srpna budeme slavit 50tiny :)) tak jsme ji koupili lístky na březnový koncert :) A aby si nic nenaplánovala, jeli jsme ji je dát už ted.. Je úžasné vidět, že jste někomu udělali radost až k slzám :) Jinak se tatík se strejdou zliskali košér hruškovicí, strejda mi řekl, že je rád, že jsem patriot našeho kraje a mamce řekl, že ji miluje :DdykTuhle fotku miluju.. Škoda jen, že nemám víc jak zbytečných 95 tisíc korun českých, abych si ji dneska mohla vydražit :)

Nemocenská

2. února 2011 v 14:15 | Slivka |  Ze života
booth
Rýma mě neopustila.. Dokonce se k ní přidala bolest v krku a kašel.. Tak jsem včera navštívila doktorku.. Mám zánět nosohltanu, ale není to tak vážné jak to zní :D Teplotu jsem neměla a nemám, takže snad ani umírat nemůžu :D Pondělí jsem trávila ve společnosti Odložených případů, ale jelikož mi na včerejšek zbyly už jenom dva díly, byla jsem "nucena" stáhnout si hru Harry Potter LEGO.. Konečně to jede tak jak má a můžu leda doporučit- je to skvělý zabiják nudy :) Když už mě to neba, tak čtu časopisy.. Jinak piju hektolitry čaje a jím tuny ovoce a zeleniny :) Taky koukám na nástěnku a je mi smutno po muži a Aličce.. Ale taky se děsně těším na všechny ty koncerty co nás čekají :) Zase jdu očarovat pár kouzelných věciček :)