Leden 2011

Seznamte se

30. ledna 2011 v 19:32 | Slivka |  Ze života
Hromada posmrkaných kapesníků vedle postele- nechuť vylézt z ní a hodit je do koše.. Vychladlý bílý čaj- nechuť vylézt z postele a uvařit si teplý.. Poslední papírový kapesník v balíčku- snad mamka přiveze brzo nové.. Zrudlý a suchý nos- snaha ho uklidnit mastí, i když ji kapesník ihned setře.. Asi 10 dílů Odložených případů a 1 díl Bones za dnešek.. Včera 4 díly House s mužem.. Dvě prázdné flašky od piva, zbylé po včerejším povalování s mužem a bráchou, který se zbavoval kocoviny.. Na ploše hry z mého dětství, které jsme včera hráli.. Zbytek žlutého melounu, který jsem dojedla ráno.. Nádobí, které ohnesu leda když jdu pro nějaké jídlo.. Lahvičky celaskonu a zinku.. Chuť číst Harryho.. Postupující bolest v krku.. Teploměr na kterém poprvé za víkend naskočilo 37°.. Snad to není něco víc.. Seznamte se, můj víkend s rýmou..
vn

Diář se plní..

8. ledna 2011 v 23:29 | Slivka |  Ze života
...
Týden utekl a mělo by být o čem psát.. Muž se bál, že se na něj zlobím za Silvestra.. Nezlobila jsem se.. Vytěsnila jsem z paměti ty temné části večera a považuju oslavu konce roku za relativně vydařenou.. Ve škole se toho na nás pomalu sype tolik, že když otevřu diář na další týden, zvedá se mi žaludek.. Ale do pátku jsem to neřešila a raději jsem s Aličkou vymýšlela loismus (nové náboženství..) a řešila sexuální věci.. Během týdne mi tři odpoledne zpestřoval muž a měl i to včerejší, ale jak už to tak bývá na začátku roku a potom, co jsme spolu "nezdravě" často, onemocněl mi.. S velkou pravděpodobností bych měla lehnout i já, ale kromě včerejší únavy se zatím příznaky nedostavují.. Zítra mám v plánu konečně začít dělat něco do školy.. Nevím kde, ale najdu způsob, jak se donutit učit a dělat hloupé referáty.. A poznatek na konec? Jak je rok dlouhý, nedávají v televizi nic kloudného, a když se náhodou něco objeví, tak na všech třech hlavních stanicích najednou, jako tomu bylo dnes.. Bezva vejšku jsem viděla narozdíl od Mr. and Mrs. Smith pouze jednou, takže vyhrála Prima a ke konci jsem zjistila, že na jedničce se rozjíždí dokonalá Univerzální uklízečka.. Příjemný večer ve společnosti odpočinkových filmů a narychlo vytvořených salátů (celý den jsem jedla nezdravé věci, takže mě popadl amok a vytvořila jsem zeleninový a ovocný salát) je za mnou..

Chci napsat

1. ledna 2011 v 18:30 | Slivka |  Ze života
anděl
Začínám počtvrté psát článek o Silvestru.. Cokoliv napíšu se mi do minuty zhnusí.. Chci napsat, jak jsem se vnitřně usmířila s nejlepším kamarádem muže a chci s ním letos započít lepší vztah než jsme měli doposud (i když byl vlastně nulový, protože jsme se pro jistotu jenom pozdravili a z "nesmělosti" jsme raději dělali, že ten druhý vůbec není..) Chci toho na jeho téma napsat víc, ale ono to pak zní jako psané z lásky, i když je to pouhé nadšení, že mě včera v tolika věcech příjemně překvapil.. Chci naspat, jak mě totálně nasral brácha a pak jsme kvůli toho brečela, takže jsem do nového roku nevstoupila šťastně.. Chci napsat, jak jsem se cítila rozpolceně, když muži z ničeho nic stoupl punč do hlavy.. Chci napsat, jak jsem byla v noci přesvědčená, že za rok nikam nepůjdu a budu se koukat s holkama na Harryho Potter, ale během dne jsem si uvědomila, že to stejně půjdu slavit, protože se událo dostatek světlých chvilek..

Tohle všechno chci více rozepsat, ale jakkoliv to pojmu.. Prostě vnitřně se mi to nelíbí..