5 dnů

19. prosince 2010 v 22:36 | Slivka |  Ze života
winter
Za týden už to bude za náma.. to je pesimistický pohled na věc.. Optimistický? Už jenom 5 dnů! Za pět dnů budeme mít všichni plné žaludky tím nejlepším jídlem, budeme se kochat dárky a dívat se na televizi, ve které poběží bůhví-co.. V mém případě jak se stává zvykem, budu číst knížku, kterou dostanu :)

V pátek jsme byli s mužem v Ostravě.. První na demostraci za čistý vzduch, na které jsem celkem dost vymrzla, ale naštěstí netrvala dlouho.. Hlavní důvod mé návštěvy tohohle úžasného města byl ale vánoční trh na náměstí a s ním spojené nákupy.. Za úkol jsem měla koupit mamce ještě jeden dárek od tatíka.. Posledních 5 let je totiž kupuju za něj, protože je to tak lepší :) Už jsem měla koupený kvetoucí čaj, tak jsem jako vždy dokoupila knížky.. Pokání a Pýchu a přemlouvání.. Mám takový hloupý zvyk.. Většinou si žádný nápis nepřečtu pořádně a tak z 10% se mi to vymstí.. Já blbá jsem si až do dneška  myslela, že jsem koupila Pýchu a předsudek :D ano smějte se mi :D ale nevadí, klasika jako klasika a pořád lepší Austen, než nějaká sračka, kterou ji kupuju pořád :) Taky se mi podařilo koupit vtipný a levný dárek.. Narazili jsme na knihu "Mluvíme s počítačem česky" za 20 korun :D mamka je totiž naprosto levá, co se jakékoliv techniky týče.. Taky jsem si zašla do KFC, protože je hřích jít kolem a nestavit se :) Celou akci jsme zakončili finským punčem, který byl naproto famózní.. Chvilku jsem se pokochala oslíkem u jesliček (nikdy bych nevěřila, že to řeknu, ale osel je naprosto krásné zvíře.. hlavně ten šedý a chlupatý v Ostravě na náměstí.. kdo máte možnost,  určitě se na něj zajděte podívat..) a jelo se domů..

Včera jsem dopoledne zajela do města koupit taťkovi kávu do toho frenchpressu a paní prodavačka byla tak milá, že mi totálně zvedla náladu a asi si tam někdy zajdu pro čaj nebo pro další kávu, až dojede tahle.. Pak se mi vrátil bratr z Alp, myslím, že se měl dobře a jsem za něho ráda.. Usmažila jsem mu jeho milovaný smažák a upekla hranolky a přijel muž.. Dodělali jsme korekturu seminárky, napsali úvod, závěr, nervli se s číslování a následně večer já sama v tichosti s generování obsahu a konečně jsem došla ke zdárnému konci :) Koukli jsme taky na pár dílů House a stihly tam být všechny typické příznaky- zvracení krve, krvácení z jakéhokoliv otvru (ucha, močové trubice a nosu) šok doprovázený strašidelným třesem i klasický infark a zástava dýchání (ta mám pocit byla ve všech dilech:D) ale jinak je to skvělý seriál.. a shodli jsme se, že 6. řada je asi nejlepší.. Dneska jsem balila dárky a snažila se číst Petra a Lucii.. A taky jsme konečně upekly perníčky..

Zítra jdu do školy na devět.. Čeká mě pět hodin a tři testy.. Naštěstí mám pocit, že to nebude zas taková hrůza.. A vlastně to bude poslední učící se den v roce :) V úterý máme akademii a ve středu třídní besídku (a mám krásně na deset :)) Taky jsme se předběžně dohodly s holkama, že si uděláme předvánoční večírek s punčem :) Ve čtvrtek dopoledne pouklízím a odpoledne si uděláme s mužem předVánoce.. a v pátek už je to tady zas :) Trošku se bojím, co dostanu, ale snad mě Ježíšek potěší a budu mít radost..
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Jepice* Jepice* | Web | 20. prosince 2010 v 21:57 | Reagovat

Toz nám takové ty milé prodavačky, co zvednou náladu. Ale bohužel je jich pramálo.

2 Es. Es. | Web | 22. prosince 2010 v 21:08 | Reagovat

škoda, že nemám přístup do Ostravy, ráda bych se tam podívala :)) takových milých prodavaček je málo a proto jsem ráda, za ty které jsou tak ochotné, že to i potěší :) Doufám, že byl Ježíšek ochotný a nadělil jen samé krásné a potěšující dárky :)

3 Juicy Fruit Juicy Fruit | Web | 22. prosince 2010 v 23:00 | Reagovat

krasne zazitky.. a hlavne krasne napisany clanocek... :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama