Listopad 2010

Harry Potter a Relikvie Smrti (část do pauzy)

28. listopadu 2010 v 18:10 | Slivka |  Umí se i zamyslet
Tenhle film si zaslouží abych o něm napsala samostatný článek.. Kdo ho neviděl a nechce vědět co a jak, at nečte dál.. Raději napíšu dva dlouhé články, které bude dělit pauza vložená do filmu, než jeden mega dlouhý :D

Dobby

26. listopadu 2010 v 23:39 | Slivka |  Šatník

Spokojenost: 150%
Poznámka: Dobbyho jsem nikdy neměla moc ráda.. Až do druhého přečtení Relikvií.. A film ho ještě zlepšil :) Měl fajn kecky.. A hlavně "Nechtěl zabít. Jenom zmrzačit nebo vážně zranit" :D
Nastavování mi zabralo víc času než obvykle a ještě mě tam štvou ty reklamy z obrázku, ale možná se mi bude chtít a ještě to opravim :)

Shrnutí posledních dnů

24. listopadu 2010 v 19:48 | Slivka |  Ze života
dobby
Harry je vážně úžasný.. Tak úžasný, že po tom co skončil, zůstaly jsme sedět a jenom jsme na sebe s holkama koukaly.. Tak úžasný, že jdeme v pátek ještě jednou, na titulkovou verzi.. Tak úžasný, že jsem dokonce brečela :) Pokud se vám nelíbí, asi nejste fanoušek.. A upřímně řečeno, to že někdo viděl filmy, z něho nedělá fanouška :) Knížka je prostě knížka.. Ty spojitosti se dají pochopit jenom takhle..

Mám kozačky z CCC.. Koupila jsem je v opojení Harrym, ale nelituju, jsou skvělé.. Pak jsem si koupila pod stromek čepku a rukavice v Gatu a zelenou myšku k noťasu :) A pro radost jsem si pořídila čelenku s kytkou na šlusku, za 14 dnů.. Přece jenom se musíme jít s mužem podívat jak jim to nepůjde stejně jako nám loni :D

Za měsíc jsou Vánoce a dneska nám tu padal první sníh.. Zvedlo mi to náladu.. A když jsem vcházela do bytu měla jsem pocit jako na Štědrý den, když se vracíme od babičky..Za chvíli byl ze sněhu zase déšť, ale už jsme tu těch pár vloček taky měli, talže nemusím závidět :)

Už at je pátek.. Jdeme s mužem, Verčou a Ali.. Hrozně se těším.. A myslím, že se to muži bude líbit.. V předchozím díle byl podle mě z pár scén nadšený.. Taková scéna v lese pro něj bude naprostá lahůdka.. A to zpracování příběhu Tří bratří prostě nemá chybu.. Ale už dost, zatím nic víc neprozradím a lehkou recenzi si nechám na víkend :)

Akrualizace mého života

15. listopadu 2010 v 16:56 | Slivka |  Ze života
listy
Je fajn, když svítí sluníčko a jdeme s tělocvikem ven a je mi vedro v mikině.. Je fajn, že měl být dnešek ve škole ten nejhorší, ale nakonec nám štěstí přálo.. V angličtině zkouší zítra a máme minimálně jednoho zájemce.. Čtvrletku z matiky z učiva, které jsem kromě nejlehčích úloh nechápala jsem napsala na 3 né-li na 2 (snad) a to jsem byla ještě o přestávce přesvědčená, že si přečtu zadání a můžu odložit tužku, respektive pentilku.. Ale i přes to, že je třídní poslední dobou vůl, chápal že nám to moc nejde tak tam nedal nic moc zákeřného.. V češtině vyzkoušela jenom jednoho a v zemáku prozkoušel ty s mínuskama, takže pohodka.. A dobrovolnou opravu té 5 v ZSV jsem zamítla po tom co jsem došla k dělení osobnosti podle Ericksona- taková sračka.. Test za týden bude lepší.. Je fajn, že jsem se včera chtěla vážně učit, ale byla jsem raději s mužem a nemá to žádné následky :)

Jinak jsme včera byli s mužem v tom nejlepším vyrušeni telefonátem Pepy(kricí jméno pro kamaráda).. Chtěl někam zavést.. Pch.. V tu chvíli mě to tak naštvalo, že jsem ho totálně ignorovala, i když se choval strašně mile a je mi jasné, že mu bylo jasné, že nás vyrušil minimálně při povídání a snažil se to odčinit neustálou konverzací.. Ted si říkám, že jsem neměla být taková a využít situace k navazování lepšího vztahu, ale když vám někdo v podstatě odepře blížící se orgasmus, to se neodpouští :D

podzim
Mimo jiné se blíží den D, hodina H, film F.. V sobotu jedeme s holkama do Futura po obchodech a pak konečně na Harryho.. Recenze zatím velice kladné, takže natěšenost ještě větší.. Taky už jenom koupím nějakou maličkost mamce a kdoví co bráchovi a jako zázrakem, budu mít v podstatě na konci listopadu vyřešené Vánoce.. Minulou neděli jsme se totiž s mamkou projely do Avionu, koupit mi podprsenky a na kafe k rybičkám a naprostou haluzí, jsem koupila muži snad ten nejskvělejší dárek za dobu co si dáváme dárky.. Ale můžu referovat  až 24. prosince, kdy ho dostate, at mu tady nezkazím radost.. :) A tatíkovi jsem koupila v IKEA kávovar, který se mu líbil, když byli s mamkou u sestřenky ve Starbucks..

Jdu koukat na nový díl Bones.. Tak zase někdy..

P.S. v pátek jsme si ukradli do třídy gerberu v květináči ze třídy maturantů :D

Time of Harry Potter

3. listopadu 2010 v 20:09 | Slivka |  Ze života
popcorn
Před čtvrt hodinkou mi napsala Alička, že se ji konečně podařilo zaplatit lístky na největší očekávání tohohle roku- na Harryho Pottera, kdyby to někomu nedošlo za pomoci designu :D Jdeme ještě s Evou, sestřenicí Ali, taky fanatička do příběhu tohohle brejlatého klučiny :) Protože tohle je tak propracované, že při každém čtení najdete nové spojitosti.. jo a miluju ten trailer.. a jsou to tupci, že dávají titulky jenom 21:15.. Ale s dabingem šestkrát, tak proč ne i po sedmé.. a nejsmutnější na tom je, že je to téměř naposled.. Až to skončí úplně, bude se cítit hrozně, protože jestli nenapíše další díl, bude to znamenat, že už nikdy nepříjde nic nového a vážně tím skončí jedna životní etapa a asi i mé dětství.. Ale já doufám, že mu budu věrná celý život a budu ho číst svým dětem, vnoučatům a pravnoučatům a jednou za čas se podívam na knihovnu, uvidím ho tam a nedá mi to, sednou si do křesla a budu číst..

A co jinak nového? Ve škole to nenávidím a nechci vidět moje známky na čtvrletí.. Všichni se rozcházejí a je mi z toho smutno.. Tři dlouhodobé vztahy byly ukončeny.. Jenom já s mužem mám stále idealní vztah a není to ironie.. Kvůli Harrymu jsem odmítla kamarádčin stužkovací ples, cítím se blbě, ale možná půjdu na volnou zábavu.. Čtu Bylo nás pět a po dlouhé době mě knížka baví.. Usmívám se nad ní v autobuse a donutila jsem ji číst muže a líbí se mu taky.. "My hoši co spolu chodíme a taky mluvíme" :D a dále pak "Já se s ním nebavím, protože on je takový a já nejsem takový" :D A dokázala jsem přečíst první drama v mém životě.. Bílá nemoc je depresivní, ale má hloubku.. A co nakonec? V prosinci obnoví naše škola tradici akedemií a já budu ve sboru zpívat muzikál Budulínek :)

Harry designe

3. listopadu 2010 v 19:50 | Slivka |  Šatník

Spokojenost: 99%
Poznámka: Potřeba změny přišla s informací, že máme koupené lístky :)