Říjen 2010

Nemoc

13. října 2010 v 12:17 | Slivka |  Ze života
podzim
Poslední dobou nevím co mám psát.. Chtěla bych, ale nic podstatného se neděje.. Ta oslava proběhla v klidu, ale rychle.. Nevadilo mi to.. Dala jsem si kofolu, v hladovém okně hambáč s hermelínem (dala bych si zas) a dostala jsem úžasný obraz Johna Lennona od Kamči (její výtvor).. Třeba se jednou odhodlám, vyfotím ho a dám ho sem.. Kolem půl desáté jsme byli doma u muže.. To k té oslavě..

A ted jsem nemocná.. Ne nijak vážně, ale podle doktorky mám být do pátku doma.. V neděli mě všechno bolelo a když jsem se večer odhodlala změřit si teplotu měla jsem 37,7.. Ráno to samé jenom něco málo přes 38.. Zůstala jsem doma.. Včera jsem zašla k doktorce, protože mě začalo bolet v krku- kdyby to náhodou byla angína.. Není.. Takže podle instrukcí ležím, piju čaj a odpočívám.. S notasem na klíně hraním Sims 2, občas zapnu televizi (ted se dívám na Monka :)) a asi začnu číst Harryho, protože se nudím.. Poprvé za život jsem naštvaná, že nejsem ve škole, i když dneska zkouší ze tří věcí ve fránině, ale máme seminář ZSV a všechno okolo.. Ale snad ten týden nebude taková tragedie, když ke všemu první dva dny probíhala ta zkušební maturita, takže snad to učitelé trochu flákali..

Jdu si uvařit brambory a pak si je dát ke smaženému květáku..

Devět měsíců do prázdnin

1. října 2010 v 16:24 | Slivka |  Ze života
..
Sedím u svého nového lesklého notebooku a říkám si, že bych vám měla o sobě dát vědět :) Za chvíli dorazí muž.. chystáme se na další oslavu mých narozek.. jsem zvědavá jak to celé dopadne.. předpokládám, že o to pár řádek později napíšu.. Z hospody se nebudu vracet domů, ale k muži do postele :D zní to debilně.. Ale tatínek s výrazem "nechci aby mi kdokoliv sahal na dcerunku" dovolil :D Kdyby nedovolil, tak tam jdu spát stejně.. Jsem už přece dospělá :D

Přemýšlím, jestli je v mém životě něco zajímavého, co by stálo za zmínku.. Asi ne.. Jenom jsem dneska byla ve škole jednu hodinu.. Byli jsme se seminářem dějepisu na výstavě mincí.. Celkem v klidu.. vrátili jsme se na konci třetí hodiny a jelikož jsme dneska měli na rozvrhu pouhé 4 hodky, po češtině jsme šli domů.. Bylo to zvláští, ale příjemné.. Taky jsem byla s mamkou nakupovat.. Mám krásné pletené šaty, tři trika, punčochy a úžasnou šálu, která se poslední dny velice hodí.. Zimu mám relativně ráda, ale ne, když příjde na konci září..