Září 2010

Plnoletá Slivka

25. září 2010 v 11:56 | Slivka |  Ze života
avril
Tak už to mám za sebou.. Můžu legálně pít, kouřit, řídit auto.. Ale ani jedno z toho zřejmě nezačnu dělat.. Nikdy totiž neříkej nikdy.. Jsem o několik peněz bohatší a za pár dnů si za ně koupím ten notebook.. taky sjem dostala úžasné triko Foo Fighters od muže a bílý rum od mamky:) Včera jsem slavila se širší rodinou.. Dneska s holkama.. Ten rum si včera moc nesedl s omáčkou.. Takže jsem během noci byla nucena navštívit dvakrát záchod.. a ne, nezvracela jsem :D nato jsem pila málo.. a břicho mě bolí ještě ted.. a to jsem se tak těšila na dýmku a všechno to jídlo v čajce.. a jinak? dívám se na seriály a čekám na muže.. nic víc mě nenapadá..

Sluncem zalité dny

20. září 2010 v 19:21 | Slivka |  Ze života
balonky
Muž dělá, jako bych měla tento týden narozeniny :D Dneska byl poblíž, tak jsme se šli na hodinku projít.. Zítřek má volný, takže po tom co zajdeme s Ali koupit dárek Katce, pojedu asi rovnou za ním :) Ve středu mi chce předat dárek :) a v pátek přijde na rodinnou oslavu.. Aby bylo jasno, ve všední dny je většinou zaneprázdněný, takže spolu býváme tak dvakrát do týdne a tenhle týden hned čtyřikrát :) To jenom at mi můžete závidět, že budu mít narozeninový týden alá Gilmorky (ty to slaví celý týden:))

Tenhle týden bude obecně úžasný.. když zapomenu na školu, má být hezky což je obrovské plus.. Ve středu mám ty narozeniny, na které se jako každým rokem hrozně těším :) v pátek slavím s babičkama, tetama, strejdama na což se moc těším:) V sobotu slavím s holkama v čajce a pak kdoví kde :D A v neděli bych chtěla poškrábat rodiče a zajet do Ostravy koupit mi ten vysněný notebook za peníze co dostanu.. Jsem hrozně rozmazlená , že dostávám peníze místo dárků, já vím, ale u nás v rodině to takhle chodí.. At si každý koupí co chce.. Stejně bych dostala ručníky a prostěradla :D

Paraple

14. září 2010 v 21:35 | Slivka |  Šatník

Spokojenost: 95%
Poznámka: Po dvou dnech nastavování tohoto jednoduchého designu, se konečně podařilo.. občas ještě sice blbne barva odkazů, ale snad už to zůstane tak jak jsem to chtěla.. Hezky podzimně :)

10 dnů a bude ze mě velká holka

12. září 2010 v 17:03 | Slivka |  Ze života
srdce
Probudila jsem se vedle muže a dívala se jak spí.. Krásný pocit.. Sice ne tak krásný, jako když mi dá pusu a řekne dobrou noc, ale stejně krásný.. Ještě, že mají naši tolik práce, takže teď nejezdí v soboty domů a já tady můžu mít svého milovaného přes noc.. Během ranního povalování mi došlo, že je 12. září, což znamená, že zbývá pouho pouhých 10 dnů do mých narozenin.. Letos je to umocněno tím, že to budou pro někoho zlomové narozeniny- tedy 18té.. Raději bych zůtala u těch 17ti.. Taky jsem měla hrozně filozofické myšlenky.. První, že není pravda, že vypadám mladší, ale že ostatní vypadají starší než jsou, tím že se daleko víc malují než já.. Prostě chceteli vidět jak má podle matičky přírody/boha vypadat 18ti letá slečna podívejte se na mě :D A druhý výplod byl, že sex vede ke smrti.. Protože stvořením mimča začíná jeho cesta ke smrti, ať už je jakoliv dlouhá.. Ale není to myšleno negativně :) Ani to negativně bráno být nemůže, protože sex je prostě skvělý, ať už v jakékoliv podobě a nemusí to být sex v pravém slova smyslu..

Taky je mi stále těžko.. Dneska jsme konečně zašli na oběd k mamčiným narozeninám.. Měla jsem chut na maso, ale skončila jsem u sýrové pizzy.. Bylo na ní až moc nivy, ale dala se.. Mamce jsem koupila fíkus.. Snad neopadá :D Taky přišel katalog IKEA, už máme s mužem vybranou postel :) a já už jsem imaginárně zařídila společný malý byt a následovný větší dům :D A musím se pochlubit- udělala jsem úkol do angličtiny a kus do semináře.. Ted už se jenom alespon trochu připravit na test z předložek do frániny.. bleh

Podzim strávím ve společnosti God is an Astronaut

6. září 2010 v 20:19 | Slivka |  Ze života
..
Další den, kdy jsem se probudila o půl sedmé, podívala jsem se z okna a došlo mi, že dneska ráno si do školy ty letní šaty nevezmu.. Tak jsem šáhla po kalhotech, tom úžasném červeném triku s pánem v brýlích a roláku.. Jako klasicky se mi nechtělo dělat se snídaní, tak jsem nasypala zbytek čokoládových kuliček do misky a zalila to mlíkem.. Po pár minutách v koupelně, jsem si ještě v pokoji namalovala řasy a hodila k tomu linku.. Jako vždy jsem do uší strčila sluchátka od dveří jsem zavolala ahoj a pustila jsem hudbu.. A hráli mi Astronauti.. Musel přijít podzim abych si je zamilovala.. Prostě ta mlha kolem a to všechno a do toho tohle úžasno.. Ještě že mám toho svého muže, protože bych o moc přišla :)

A jinak? Celkem jsem se dneska při konverzování ve fránině divila na kolik věcí jsem se vzpomněla, ale nakonec mě prof. nasrala tím, když mě pochválila za to, že jsem použila dobře jeden strašně promitivní čas.. Nebo vážně netuším, čemu se tak divila.. A v ZSV jsme začali brát psychologii.. Už se na to těším.. Jenom škoda, že ji máme až devátou hodinu, takže už se nebudu soustředit jak bych chtěla.. Alespon, že zítra nemusím na fyz. laborky a můžu jít koupit mamce dárek.. A pak možná půjdeme na večeři, když má ty narozeniny, mohli by dcerce udělat radost :D

A zítra hned francouzština..

1. září 2010 v 12:06 | Slivka |  Ze života
school
Tak jsme v tom ústavě poseděli 2 a půl hodiny.. Stihla jsem se několikrát naštvat.. První nudné čtení školního řádu.. Následný pokus třídního přesadit některé kluky a tím nás posunout a pár lavic dopředu.. Bohužel, kdo pozdě chodí sám sobě škodí.. přece jsem tam nebyla 7:20 na chytnutí dobrého místa, aby mě pak nějaký mamlas vykopl.. A taky, sice si budu od konce září moct psát omluvenky, ale když budu nemocná musíme mu k tomu donést razítko lékaře.. To jsou asi základní věci, kterýma mě nakrknul třídní.. Sestavení rozvrhu posoudím až příští týden, až budu vidět jak moc blbě ty hodiny na sebe navazují.. Ale se seminářema jsem spokojená.. Na všechny budu chodit s Aličkou a dokonce máme celkem v pohodě profesory. .

Jinak jsem o víkendu byli na těch Hradech.. bylo to skvělé.. A dokonce nepršelo a chvíli svítilo sluníčko.. Klus byl naprosto dokonalý.. Stihli jsme dokonce Horkýže :) Největší zklamaní Sto zvířat (vážně velká sračka) a největší překvapení Monkey Business..

rock
Vlak nám jel po deváté hodině.. a už v OStravě pršelo a všude dokola to vypadalo, že budeme moknout celý den.. Stáli jsme taky v Mokrých Lazcích, které byly den před tím určitě suché :D a venku bylo stále jenom vlhko.. :D v Opavě jsem na poslední chvíli sehnali místo na sezení ve vlaku směr Hradec .. Přistavili tam totiž chytře jeden jediný vagónek.. Lidi stále nastupovali a další stále přicházeli po nástupišti.. nechápu jak, ale nějak se do té uličky vlezli snad všichni.. Na místě mrholilo tak jsme na půl hodky sedli do místní knajpy.. "Pod hradem je ten festival přece.." "Jojo, nejlepší skupina je á-cé blesk dé-cé a jejich písnička Elc Pelc" místí štamgasti neměli chybu a to Elc Pelc mělo být Hells Bells :D Pak jsme si obešli areál a stihli jsme Klusa od druhé písničky.. Pak jsme si stoupli ke stolečku Coca Cola a tam jsme vydrželi až do Horkýžů.. Nic zásadního se nestalo, jenom si Alička spletla zpěvačku Monkey Business s chlapem.. "Ten zpěvák má šaty" asi 5 vteřin jsme s mužem uvažovali co je tam za druhého zpěváka "To je ale zpěvačka" :D

V pondělí šli naši na Kajínka.. Já jsem mezitím prošla Futurum a chtěla jsem nakupovat.. Bylo to fajn, alechyběl mi ten druhý člověk, který by mi potvrdil, že je ta daná věc opravdu hezká a že mi sluší.. Takže jsem si koupila jenom triko po kterém jsem tožila od jara a s mamkou pak úžasný fialový rolák a koženkovou kabelku :) a taky bombičkové pero v krávou a kočičkou :) včera jsme se doslova váleli u televize s mužem a já jsem ho přemlouvala, at nemusím chodit do školy a plánovali jsme jak se budeme příští rok učit na maturitu..

Jo a máme novou spolužačku.. Lucku.. ze Slovenska.. snad mě kvůli ní Alička neopustí.. a taky jdu do francouzského překladače vložit "Navštívila jsem 2 hudební festivaly" na zítřejší hodinu :D

Škola volá

1. září 2010 v 11:18 | Slivka |  Šatník
Spokojenost: 95%
Poznámka: Lepší obrázek k začátku školy jsem nenašla.. a začínám mít ráda fialovou barvu, takže asi tak..