Srpen 2010

Posledních pár dnů

22. srpna 2010 v 20:42 | Slivka |  Ze života
kristen
Už ani nevím, kdy naposledy jsem něco napsala.. Ale nic moc zajímavého se neděje.. Jediné co, tak jsme byli minulý víkend s mužem a aLi u ní na chatě.. Stáhly jsme dvě flašky, muž deset piv a ugrilovali jsme báječné maso.. a bylo to hrozně fajn.. A v sobotu jedeme na Moravské hrady.. Těším se.. Hlavně na Klusa.. No a zítra jdu na dva dny k babičce.. Moc se mi tam nechce, ale tak tatík by měl dřisty.. Takže se nabalím knížkama, které stejně nebudu číst, protože se na nic nemůžu nějak soustředit.. Ale jsou to jenom dva dny.. A taky mám rýmu.. A vážně nemám psací období..

Dny ubíhají

9. srpna 2010 v 19:34 | Slivka |  Ze života
avril
Založila jsem tedy ten blog.. HERE .. Budu se snaži nezapomenout na nic, aby to nebylo holé lovestory, i když vlastně není zas tak zajímavé.. Nikdo nepřišel o život nebo jsme se nedali dohromady po tom co mi zachránil život :D

Včera jsme měli v plánu válet se s mužem jako vždy doma a večer se podívat na fotbal.. Přijel.. Stále se držíme plánu.. Šla jsem nakoupit.. Plán stále neselhává.. Uvařila jsem oběd a snědli jsme ho.. Plán odškrtáváme bod po bodu.. Dostavěli jsme bráchovi ten stůl a říkám mu že za tu práci chci 500 :D Plán se bortí.. Bratr nás totiž zve na pivo :D Muž neodmítá.. Bratr odchází na chvíli za kamarádem, my se konečně dostáváme do dalšího kola v HP 1-4 LEGO :) Bratr volá, že za chvíli je v hospě.. Sedíme tam asi dvě a půl hodiny.. Oni 4 desítky, já dvě kofoly :) Po cestě z  hospody se bratr zhůlí tím, co si přinesl od toho kamaráda :D Vracíme se a za půl hodiny začíná fotbal.. Přehazuju přes televizi šálu.. Děláme si srandu, že to má Sparta stejně zařízené.. Po nějaké době začínám nadávat.. O poločase brácha odchází spát.. My se poctivě díváme až do penalty.. Sice jsme Baníčku věrní, ale nebudeme se přece zbytečně rozčilovat, tak jsme to přepli na dokument o fotografkách.. Muž mi dává poslední pusu a odchází domů.. Já se dívám na dva díly Gilmorek a jdu spát..

Dneska znovu s mužem.. Nic zvláštího, spíše klasika.. Váleli jsme se a já jsem trochu pomluvila jeho kamarády :D ale pak jsem to odčinila a už to nebudu dělat, slibuju :)

Co vy zpívaté? Baníček milujeme!

Oblíbené blogy?

7. srpna 2010 v 19:41 | Slivka |  Ze života
converse
Chystám se na promazání blogů, které mám v záložkách.. musím říct, že některé tam mám ani nevím proč a vlastně je ani nečtu.. takže v jednom týdnu podruhé projde očistcem i menu.. ale přibudou tam i nějaké odkazy na moje profily na jiných stránkách.. taky se chystám založit druhý blog.. nechala jsem se inspirovat Tmavovláskou a pokud jí to nebude vadit budu psát příběh mě a muže, protože je to celkem dlouhé story a na několik více článků to jistě výjde.. už začínám vzpomínat na vše podstatné a nepodtstané :D

Jinak stále tak nějak pomáhám našim a penízky příbývají.. doufám, že mě ten elán na práci nepřejde.. dneska jsem tomu sice moc nedala, ale vlastně jsem ani neměla jít, takže to mě omlouvá.. ale téměř jsem sestavila bráchovi stolek na počítač, takže jsem na sebe hrozně pyšná :) a to mi připomnělo, že se chci podívat na net na nálepky, tašku a podložku k notebooku.. ještě žádným nemám, ale vybírat si snad tyhle blbůstky můžu :D po práci se šroubovákem jsem si založila účet na formspringu takže kdyby jste něco chtěli vědět tak tady..

na večeři jsem si udělala hranolky s tatarou, kečupem a hermelínem, takže můžu pokračovat ve sledování Gilmorek, protože když se rozkoukám na seriál musím pokračovat pořád dál a dál..

Začalo vydělávání penízků

4. srpna 2010 v 18:08 | Slivka |  Ze života
jablko
Tak se nám ty prázdniny překulily do své druhé půlky.. zatím jsem s nima naprosto spokojená a mám pocit, jako by trvaly věčnost, ale v tom dobrém slova smyslu.. ale bohužel vím, že teď už budou utíkat hrozně rychle.. zaprvé budu skoro každý den vydělávat penízky(doufám v to) u našich a za druhé se začínám těšit na Moravské hrady na konci prázdnin a když se na něco těším, utíká čas hrozně rychle.. ale pozitivní zpráva je, že mi naši možná prodlouží prázdniny týdnem u moře v září :) jestli to klapne tak si plánuju sehnat mini DVD přehrávač na cestu a na večery, abych si mohla pouštět Gilmorky, Bones, HIMYM a tak :) a budu číst a opalovat se, koupat se v móři :) prosím, at to klapne..

a co se jinak událo od MoR? přespala tady Ali.. pak byli naši týdne v Datyních, takže tady párkrát přespal muž.. málem jsem zapomněla jaké to je mít dámské potíže.. dívám se na závěr třetí řady Gilmorek a budu pokračovat dál.. naši byli na dva dny v Praze za sestřenicí.. půjčila jsem bráchovi peníze, i když jsem se zařekla, že už to nikdy neudělám.. doufám, že vydělám hodně peněz, nebudu muset doplácet hodně na notebook, protože jsem si vybrala mobil :) asi to nechám na Vánoce a naši mi zaplatí část, at nemusím platit tolik :D a uvažuju, že se přihlásím do autorského klubu, mám? :)

Summer Flowers

1. srpna 2010 v 13:32 | Slivka |  Šatník

Spokojenost: 90%
Poznámka: něco tomu chybí.. nevím co.. ale líbí se mi..