Květen 2010

Poslouchá Cat Power a je to fan..

28. května 2010 v 23:06 | Slivka |  Ze života
kristen
už dlouho mám chuť napsat inteligentní článek.. ted mě napadá jediné téma a to je přátelství.. nebylo by to poprvé.. ale kdykoliv si rozkliknu okno "nový článek" nejde sepsat jedinou normální větu.. chtěla bych prostě napsat, že jsem nikdy neměla hodně kamarádů.. když tak uvažuju, nikdy jsem neměla víc jak dvě opravdové kamarádky najednou.. ostatní byli spolužáci a některé jsem měla ráda více, některé méně.. ale jak řekl muž, tyhle vztahy jsou lepší, protože mají pevnější pouto.. zato to ale bolí více když se to pouto přetrhne.. ve školce jsem měla postupně dvě kamarádky.. jedna byla Regina a druhá tuším Maruška.. obě odešly do první třídy třív.. mrchy.. :D v posledňošu (poslední rok školky) jsem se nejvíce bavila s Tomášem, se kterým jsem byla zasnoubená.. další haha :D no a první čtyři roky na základce to bylo jedno z dvojčat.. pátá třída a kamarádství s Ivou.. krásná doba.. bohužel se musela odstěhovat.. a pak gympl.. vztahy začaly nabývat jiných rozměrů.. shrnuto takto.. za posledních šest let jsem měla tři "BFF".. dvě z toho mě zklamaly tak, že pochybuju, že s nimi budu navazovat hlubší vztahy.. jedna u mě skončila úplně.. s druhou nevím jak to mám.. předpokládám, že obě cítíme že to není to co to tak dlouho bylo.. ta poslední je tu už ale čtvrtý rok.. a je nejlepší.. je to moje aLi.. řečeno a napsáno bylo dost..

za týden už se budu pomalu odebírat ke spánku v nějaké pařížské formuli.. po jednom krásné dni plném tohohle krásněho města, abych se ráno probudila a vyrazili jsme před La Manch do Anglie.. první York pak Londýn .. a za čtrnáct dnů budeme pomalu dojíždět zpět do mého milovaného kraje.. těším se.. hrozně moc se těším.. třeba konečně dodám nějaké fotky a konečně tak vystoupím z anonymity :D ale bude se mi stýskat.. už mi ale slíbil, že mi bude psát..

zvláštnost na závěr? myslím na toho jediného, přečtu si o druhém a potkám třetího :D jediného jsem milovala, miluju a milovat budu, protože je to ON.. muž.. druhý byl na základce něco mezi láskou a nenávistí, ale do ted mi dokáže zvednou mandle (blbec).. no a třetí.. to byla moje úplně první nejprvnější láska.. taky odešel do školy dřív.. dnes jsme oba dělali že se nevidíme :D ale mamka si od něj ten pozdrav prostě vynutila :D mamka: "Ve školce měl to obočí daleko hustší, netrhá si ho?" "To bude tím, že mu asi vyrostla hlava" :D

Fuck of school

25. května 2010 v 20:29 | Slivka |  Šatník

Spokojenost: 90%
Poznámka: chtěla jsem něco nového.. spíše jsem se nudila, abych byla upřímná.. zabralo to jenom pět minut.. hm.. šedý.. ale naprosto vystihuje mou nynější náladu.. ani bílá ani černá.. prostě šedá.. a navíc jde vidět jak nenávidím školu.. jo a obrázek jsem ukradla na nějakém blogu, takže snad se majitelka nebude zlobit..

Kdo nenávidí migrény, ať se přihlásí..

22. května 2010 v 10:41 | Slivka |  Ze života
ballet
Po mamce jsem zdědila jednu malou nepříjemnost.. už od mala mě celkem často bolí hlava.. u prvního druhu stačí doplnit tekutiny a přestane to, ale tenhle druh zná asi každý.. pak je tu nepříjemnost zvaná krční páteř.. stačí mít hlavu chvilku v nepřirozeném úhlu a z krku mi do hlavy vystřeluje nepříjemná bolest.. musím zaklepat, ale tohle mi naštěstí vyřešil anatomický polštář.. a poslední, ale nejvíc nejhnusnější je menstruační migréna.. před rokem jsem měla celý týden hlavu plnou malinkatých trpaslíčků s malinkatýma kladívkama a těma mlátili do malinkatých kovadlinek.. pak jsem ale začala brát antikoncepci a vše se změnilo.. ne celý týden, ale  poslední den, dva nebo tři se všichni ti malincí trpaslíčci domluví, pozvou své kamarády a mlátí a mlátí a mlátí.. před tím stačilo hodit do sebe ibalgin a přestali, ale teď je to utiší jenom trochu.. prostě mě bolí polovina hlavy a při větším hluku se mi zvedá žaludek.. ano, prostě další důvod proč nenávidět potřebu kupovat tampony.. jediné plus je, že vím, že když to příjde nebudu za devět měsíců matkou :D a tím pádem se můžu plně oddávat svým pudům a užívat si mládí :D

no a tahla malá migréna mi včera zhatila plány.. plány, které jsme vymyslely půl hodině po škole.. byly jsme pozvány na akci do jednoho pajzlu.. přesněji na oslavu narozenin.. rovnou dvou.. ex měl 18 a náš milovaný ex-spolužák Tomáš 17.. ani bych nad tím nepřemýšlela, ale po škole jsme se šly s Honzou na školní fotbalovou ligu a Tom tam byl a chvilku s náma poseděl a bylo vidět, že se mu po nás stýská stejně jako nám.. další důvod  proč nenávidět fráninu.. ta kráva ho totiž nechala propadnout a nepustila ho přes reparát.. pak začalo lít a tak jsme se vydali domů.. už bylo domluveno, že tam půjdeme.. dokonce přestalo pršet.. ale přišla bolest.. ukrutná bolest hlavy, která nepřešla ani po dvou hodinách.. jenom se zmírnila.. ale v ten moment jak bych vešla do Aček, udělalo by se mi ještě hůř.. takže jsem musela přeorganizovat večer a začala jsem se dívat na HIMYM.. nebylo to špatné, ale potom co jsem se přežrala topinek jsem šla raději spát..

a jestli vás zajímají mé dnešní plány, tak jdeme s mužem k babičce na vaječinu.. pro neMoráváky a neSlezany, to jsou míchaná vajíčka :) a když už jsme u toho vzpomněla jsem si na jeden vtip a předem se omlouvám těm, koho se dotkne :D

Do Ostravy přijede Pražák a ptá se "Helé,prosííím váás kde je tady nááměstíí?" "Tak ty pičo, ty se tam určitě nedostaneš" :D


Pojebaná Sparta!!!

17. května 2010 v 14:15 | Slivka |  Ze života
nohy
.. omlouvám se za ta silná slova, ale vyjadřuju tím své pocity k sobotním událostem :D prstě jde vidět jak to tady chodí.. a jinak? miluju Lukeše :D a to jeho "Já vám mrdám na předpisy".. tak konec nadávání.. stalo se a muž sealespoň dobře pobavil, při mém hodinovém monologu na téma" Nenávidím toho komentátora, nenávidím Spartu a Teplice jsou teplé.."
.. jak se tak dívám dlouho jsem nenapsala.. byla jsem mezi tím nějaká nemocná.. a taky jsme malovali a pořád malujeme.. takže pořád  gruntujeme.. ale mě to baví.. taky mají naši skvělou novou postel.. a máme nově potáhnuté křesla a sedačku.. prostě boží..
.. v pátek jsme se zase skupinově věnovali projektu o řešení finanční krize do ZSV.. takže jsme se po škole sešli u mě v pokoji a řešilo se šetření.. k tomu velký balík chipsů, tři balíčky kyselích nití(miluju) a dvě dýmečky.. a pak spásný nápad, aby u nás holky spaly :) takže jsme mužskou část projektu odprovodily domů, Verča si zašla pro věci a pak jsme u nás kecaly do půlnoci.. únava nás zmohla dříve, než jsem čekala.. ale byla to krása.. dozvěděly jsme se podrobností vztahu a já jsem se hlavně vykecala z toho co mě momentálně sere :)
..tenhle týden jsou maturity.. lituji příme účastníky, ale my z toho těžíme třemi hodinami denně :) a navíc máme začátek prbní hodiny posunutý o dvacet minut :) a dneska mě potěšila čeština- měli jsme končit v jedenáct, ale končili jsme o půl :D pak jsem s Ali počkala pod deštníkem na bus.. při tom jsme se podivovaly nad tím, že pořád prší.. ale ke čtení je to skvělé.. a jen tak mimochodem.. čtu všech sedm Potterů.. ale ne postupně, ale originálně od podledního dílu.. už jsem v polovině třetího.. je to fajn, alespon mi docházejí skryté souvislosti postav, které nejsou zas tak podstatné..
P.S. sorry za překlepy..