Březen 2010

Nejlepší seriálové postavy..

31. března 2010 v 19:58 | Slivka
začnu s těma mužskýma :)

booth
S kým jiným začít než se Seeley Boothem.. jak už mnozí pochopili Bones jsou moje srdeční záležitost.. zasloužila se o to i tato postava.. za všechno mluví už jenom to, že poslední dobou s ním ve snech řeším případy :D sice je to až kýčovité, jak moc kladný hrdina je, ale je příjemné vidět chlapa, který si očividně užívá být otec a zakládá si na rodině.. prostě ho všichni zbožňují :)


hodgins
Jack Hodgins.. další (a ne poslední) úchvatná postava z Bones.. nekonečně miluje Angelu (zrovna dneska jsem se dívala na díl, kde si to znovu přiznal :)) Angela miluje jeho, takže nechápu proč spolu nejsou :D v realu by mi to přišlo odporné, ale i přes to, že pracuje s bahnem, hmyzem, hovínkama a jinýma nechutnostma, jeho modré oči tohle všechno překonají :)


sweets
Dr. Lance Sweet.. jméno mluví za vše.. sice mi nepříjde tak sladký jako třeba Parekr, ke kterému se dostanu později, ale i tak.. všichni si z něj dělají srandu, že je dítě.. všichni se diví, že je doktor,když by si měl hrát ve škole.. skoro nikdo mu nevěřil, teď za ním všichni chodí s prosbou o pomoc.. další hlavní postava, která byla jako dítě týraná:( co víc? chodí s potřeštěnou Daisy..


parker
Další na řadě je Parker Booth, který uzavře mužské postavy z Bones.. nedá se o něm mluvit jako o muži, protože teď je mu nějakých 8 let, ale jestli se potatí.. hmm.. a jinak? je děsně rztomilý.. hlavně některé jeho hlášky.. třeba o tom, že se nesmí bavit o něpříjemných částech tátovy práce, dokud nebude mít chlupy v podpaží :D nebo když chtěl najít přítelkyni Boothovi, aby si ji vzal a přestěhovali se do domu, kde budou mít bazén :D Parkerovou matkou je Boothova ex..

Slivka

31. března 2010 v 18:31 | Slivka |  Slivka
.. miluje Bones, mimo jiné protože Booth je skvělý..
.. chce být hrozně bohatá
.. píše dvě tečky místo obvyklých tří- naučila se to v smskách, šetří tak znaky..
.. má úžasné triko Kofola..
.. občas překládá nějaký reklamní slogan do angličtiny
.. se bojí všech novinek
.. nerada uklízí v malém.. ale takový úklid od podlahy juj to zbožňuje
.. často zapomíná otáčet kalendář
.. znovu ji začaly bavit omalovýnky
.. potřebuje mít všechno na svém místě, ale to platí jenom pro věci ve skříni, poličkách a počítači- povrchový bodel ji nevadí :D
.. otáčí květiny za světlem
.. si nedokáže vést diář
.. nesnáší když lidi mlaskají, srkají a vydávají jiné nechutné zvuky
.. neumí chodit na podpatcích
.. neumí nosit sukně, není totiž svyklá mít stále kolena u sebe..
.. miluje svého muže
.. sice na něj často nadáva, ale má ráda svého bratra..

Miluju ho..

30. března 2010 v 20:45 | Slivka
love
předem upozorňuji, že toto bude velice sentimentální článek a někteří jedinci mohou mít žaludeční potíže v podobě nutkání zvracet :)

Mám přítele.. říkám mu miláčku nebo broučku.. na blogu o něm píšu jako o muži.. jsme spolu víc jak rok.. miluju ho.. proč?

Protože..
.. mu přijde směšné říkat mi ženo
.. má ty nejúžasnější oči a řasy
.. se dokážeme donekonečna smát blbostem
.. se na něj nedokážu zlobit
.. věřím, že je to ta pravá láska
.. ještě jsme spolu nic neměli a bez vlastního přičinění mě donutil na něj bez přestání myslet
.. musí mít děsně moc mužských hormonů a díky tomu má všechny ty úžasné mužské rysy
.. můžu mít špatnou náladu, ale v ten moment kdy ho uvidím, začnu se usmívat
.. se na něj chci pořád dívat
.. mám ráda jeho kamarády, i když osobně znám jednoho a neustále na ně mám blbé kecy
.. si dokážu představit s ním bydlet
.. si dokážu představit mít s ním děti
.. když mu říkám, že ho jednou znásilním, říkám tím, že ho nekonečně miluju
.. si někdy řeknu "To je kus", ale hned na něj myslím a říkám si, že ten můj je stejně lepší
.. vím, že by mě nepodvedl (doufám)
.. bych ho nepodvedla (vím)
.. miluju, když vedle sebe ležíme, hladí mě nebo já jeho a nic neříkáme
.. s ním miluju všechny ty intimnosti
.. si nedovedu představit, že bych měla být s jiným
.. je první, kdo na mě můžu pořád sahat (i když mě to lechtá) a nevadí mi to
.. jsme spolu ještě nic neměli, já na něj byla naštvaná, protože jsem vzdala to, že někdy něco bude, on jel na koncert do Prahy a napsal mi.. jedna z nejhezčích věcí, které udělal a asi o tom ani neví :)
.. spolu chodíme do filmového klubu
.. spolu chodíme na výstavy
.. spolu chodíme na projekt Film a škola
.. jsem zlá zlá holka
.. je zlý zlý kluk
.. mě nejspíšeposlouchá, když neustále mluvím o Bones a nic na to neříká :)
.. řeknu, že se mi zdálo o Boothovi a on odpoví, že je to jedno, protože je to jen sen
.. mi dává ty nejlepší dárky
.. dokonale líbá
.. miluju to jeho "Už nebudu"
.. nekomentuje to , že se při "muchlování" občas chovám jako děsná puběrťačka
.. ho nikomu nedám!
.. protože.. ho prostě miluju a už je to něco přes dva roky

Snad jsem na nic nezapomněla.. jestli jo řeknu mu to nebo to tu doplním :)
P.S. miláčku, můžeš to brát jako předčasný dárek k narozeninám.. myslím, že po přečtení se budeš cítit jako bůh a to ty taky jsi :) a jestli chce někdo podotknout, že jsem trapná a že každá holka takhle mluví o svém klukovi, tak ať..

Raději ztratit minutu v životě, než život v minutě..

29. března 2010 v 21:50 | Slivka |  Ze života
grow up
.. krásná věta, řekl mi ji během cesty domů brácha.. sice na něho nemám poslední dobou moc náladu a pořád proti němu něco mám, ale mám ho ráda.. včera jsem si dokonce uvědomila, jak moc ho mám ráda za to, že je opravdový velký brácha.. takový ten, co svou malou sestřičku(mě) chrání před vším.. nebudu zvěřejňovat co mě k tomu vedlo, ale hlavní je, že to vím já..
a jinak? všechno je divné.. a z toho všeho jsem já nejdivnější.. nemyslím divná jako obecně povahově, ale že mám divnou náladu.. zdají se mi divné sny(zas tak divné ne, prostě se jenom moc dívám na Bones) které nutí ostatní žárlit.. a navíc mám sny, které nutí žárlit mě a z toho plyne, že uvažuju a z toho plyne, že jsem divná..  asi bych měla jít raději znovu číst tu kostku do dějáku a sešit do zemáku.. nesnáším školu.. chce se mi napsat, že nesnáším všechno, ale není to tak..
zítra možná konečně dodělám ty změny a začnu s psaním článků, kterém mám načnuté v sešitku.. toť poslední nezajímavá informace dneška..

Designe č.1

24. března 2010 v 19:15 | Slivka |  Šatník

Sice není první v pravém slova smyslu, ale první uložený :)
Spokojenost: 526% takže maximální
Poznámka: sice jsem ho dděsně milovala, ale hold změna je život, musí být vyměněň

"můj" blog?

23. března 2010 v 21:45 | Slivka |  Myšlenky plynou... spíše pocity ne nic inteligentního
friends
hned pro začátek objasním situaci těm, kteří tu chodí kratší dobu( tedy všem kromě mě, aLi a muže) a nemusí jim být jasné vlastnictví této adresy.. ne nejsem rozdvojená osobnost.. ne nepíšu většinu času jako Slivka a pak mě něco popadne a jako Autor se podepíšu aLi (dříve bonifác).. ne přezdívka Slivka není podle toho alkoholu- v mojí občance se píše Silvie a brácha to zkomolil a celkem se to ujalo:)
so..psal se únor 2008 a já (Slivka) a Alica (aLi) jsme se rozhodly založit ze srandy blog.. první článek :) .. bylo to období začátku "nenávisti" k USA- z toho adresa.. obě jsme měli chvíli po shlédnutí dokumentu o 9/11 a tak nějak jsme se snažily být aktivistky jako můj budoucí muž :) ne neudržely jsme si to dlouho, ale z Ameriky si srandu děláme pořád (když je nám dán důvod) a upozorňuju, že ta oblíbenost směřuje k celé této zemi.. spíše se vztahuje na jejich mentalitu- vlastně z 99%.. no ale to je trochu odbočka od toho co jsem chtěla :)
ze začátku jsme psaly spolu, pak jsme přidávaly spíše videa a "řetězáky".. pak nadešlo takové období temna.. né že by tu bylo pusto prázdno- to spíš naopak.. prostě jsem měla depresivní období z "nešťastné" lásky, takže jsem neustále psala články s narážkama na to aby si to dotyčný uvědomil:D ano zdá se mi to teď hrozně trapné.. a ano ten dotyčný je nyní můj drahý :D aLi napsala občas.. takhle to zůstalo do teď, až na to, že já už nepíšu tak hysterické články(doufám)
ale jak už to tak bývá, postupem času jsem místo zájmena náš, začala používat slovíčko můj blog.. i když ho pořád beru jako náš.. když to vypustím z úst nebo rukou, je mi trapně.. je to jako přivlastňovat si úspěch za něco na čem makalo více lidí.. sice je pravda, že píšu hlavně já, starám se o design, ale každou radikální změnu se snažím zkonzultovat, protože Alička do toho má sakra co mluvit.. je to prostě moje podpora a tenhle argument je sice trapný ale pravdivý :)
párkrát jsem uvažovala o založení vlastního blogu, ale je to jako zradit naše přátelství.. není to logické ale je to tak.. věřím a doufám v to, že aLi se na mě moc nezlobí, když to tu mám pod palcem hlavně já :) a hlavně, když občas zanechá nějakou písemnou stopu ona- vždycky to převyšuje všechny moje články :)

ani si to po sobě nebudu číst, ale doufám, že to má hlavu a patu a dá se pochopit, co jsem tím chtěla říct:) i když jsem se spíše vyznala ze své věrnosti v tomto nejlepšejším přátelství :)


Dreams about Booth..

21. března 2010 v 21:12 | Slivka |  Ze života
love
v mém malinkém deníčku na všechno, se kupí nápady na články.. dobře zatím jsou dva a maličký kousíček, ale to je základ pro hromadu :D jeden je chvalozpěv na mého muže a druhý je v podstatě to samé, ale na peníze :D to třetí něco je to, čím jsem se inspirovala od jiných blogerek a to je takové to "bodovitě o mně".. ale zjistila jsem, že nedokážu napsat bod a k tomu nenapsat asi milion dalších vět.. a to mi teď vnuklo nápad.. ty body budou v článku odkazy na rozšiřující článek ohledně toho tématu :D to mohlo napadnout jenom mě.. uvidím jak to dopadne, ale docela dost se mi to líbí :) sice to asi nebudou články víc jak na jeden dva malé odstavce, ale kdo říká, že musím psát dlouhé, pro někoho nezajímavé články?
tahle novinka mě přivádí zpět k odpolednímu nutkání změnit design.. sice tenhle naprosto vroucně a nekonečně miluju a asi nejsem sama, ale chci si dokázat, že umím udělat více hezkých jednoduchých designů :) taky mě to konečně donutí založit "šatnu blogu"- jak okoukané od ostatních, ale aspoň nezapomenu jak šikovná jsem :D před chvílí jsem něco dokončila, takže jestli jestli chcete tady se můžete na můj návrh podívat a zkritizovat mi ho :D ale mě se celkem líbí.. ještě musím dodělat barvy písma atd, ale to dodělávám až na místě činu, tedy tady..
sice to čtu na každé druhé stránce, ale ano i já jsem nadšená z návratu jara.. miluju jaro.. hlavně je teplo, ale ne takové abych z něho umírala a hlavně svítí sluníčko, takže mám mnohem lepší náladu a chuť být akční, takže začnu zvičit, uklízet si pokoj, psát a učit se! atd atd..
a co jinak nového? včera hezká část odpoledne s mužem a po jeho odjezdu na Baník pokračování Bones.. psala jsem už, jak je zbožňuju? ale začínám z nich vážně mamlasit :D zdálo se mi, že vyšetřuju s Boothem a pak jsem se k němu měla nějak moc na to, že jsem šťasně zamilovaná :D a jinak? mám strašnou chuť poslouchat Iron Maiden a ostatní staré dobré rock/metalové skupiny :)
v tomhle začínajícím jaru mi dokonce nevadí, že prší- hlavně že je teplo..

krize autora..

16. března 2010 v 10:32 | Slivka |  Ze života
oukej slibovala jsem fotky.. oukej slibovala jsem pokračování konce prázdnin.. prostě jsem věděla, že pokud se donutím napsat bude to katastrofa číst to, takže jsem se ani nenamáhala..
teď už druhý den flákám školu (jsem nachlazená a naštěstí mám hodné rodiče a nechali svou zahleněnou dcerku doma-já vím jsem nechutná..) tak jsem si řekla, že napíšu a jestli to dopadne blbě, že je mi to jedno.. stáhla jsem si k tomu nové album Gabriely Cilmi.. bože první písnička zní.. bleh.. vždyť to první album bylo tak skvělé.. dobře nebudu hodnotit podle první písničky..
najednou nemám zase co psát :D je zbytečné psát to co bylo kdoví kdy.. teda není to zbytečné, určitě bych se k tomu za dvacet let ráda vrátila, ale vážně se mi nechce.. takže co dodat.. třeba že za 16 dnů bude konečně nový díl Bones.. jak já je miluju.. ale mám co dělat abych za tu dobu stihla projet poslední čtyři díly třetí serie, celou čtvrtou a ten kus páté :D teď mi došlo, že je to vlastně jedno.. ale alespoň si můžu odůvodnit dnešní Bones marathon, který zamýšlím právě teď odstartovat.. já je tak zbožňuju.. a celá rodina si o mě asi myslí že jsem psychopat :D ale nedivím se jim.. když kolem mě projdou a já se směju u scény, kdy mají na stole mrtvolu téměř v tekutém stavu :D ale já se směju těm jejim kecům :D to se prostě musí zažít :D a už jsem nakazila i Aličku, takže shrnuto podtrženo.. cestou do Londýna je rozhodnuto o programu :D
Hodgins is my King of the Lab

Přivolávání jara za pomoci brýlí..

7. března 2010 v 16:27 | Slivka |  Ze života
Konec volna se jako vždy rozjel a ujel jak nejrychleji mohl, ale stál za to.. v pátek se odéhrála dlouho a toužebně očekávaná Ostrava <3
Před polednem jsme vystoupily na UANu a jako vždy si to štrádovaly pěšky do Futura.. ještě že nás neviděly maminky- oběma totiž mrzly uši a prsty a při bleskovém tempu jsme vzpomínaly na čepice a rukavice zanechané doma :D alespoň jsem si vzala zimní boty- to jediné mě raní pohled z okna na čerstvě napadený milimetr sněhu donutil udělat k záchraně tělesné teploty.. jako vždy jsme během necelé hoďky obešly všechny obchody a jelikož jsme do kina měly ještě fůru času, namířili jsme si to přes parkoviště do Levných knih a Gateu.. venku jsme zjistily, že sněží, fouká vítr a taky nic nevidíme :D mě se ihned roztekla řasenka, ale poslepu jsme zvládly přeběhnout to parkoviště :D naštěstí nebyla tato oběť zbytečná.. mám další díl Sesterstva putovních kalhot do sbírky a to za pouhých 39 korun.. miluju to knihkupectví.. naprosto zbožňuju.. v DéeMku jsem si dokonce vzpoměla, že mi dochází odlakovač :) a pak jsme namířili do toho Gateu.. jen tak mimochodem sněhová bouře byla dávno fuč a svítilo slunko :D byla jsem tam poprvé, ale naprosto jsem si to tam zamilovala.. jenom mě mrzí, že jsem se rozhodla šetřit, ale na druhou stranu čím víc peněz mít budu tím lepší notebook si budu moct dovolit.. ale neodbíhejme od tématu.. prostě jsem si koupila triko a brýle <3 miluju oba a asi dodám fotky :) jenom naťuknu, že obroučky mají růžové a nožky fialové se zebrovým vzorem :D po obědě v KFC (není nic lepšího na světě..) jsme se vrátili do New Yorkru pro trika podporující Haity a do Tesca pro pendreky a šlo se do Cinestaru.. Alenka byla.. prostě dokonalá.. divná, ale naprosto senzační.. sice bez konce, ale nemá chybu.. Johnny je zas a znovu úžasně šílený a naprosto jsem se zamilovala do toho šíleného králíka nebo zajíce.. cestou zpátky do Havířova jsem párkrát slyšela úplně něco jiného než mi aLi říkala, ale asi se mi ten hustý vzduch dostal do uší :D doma jsme si objednaly sýrovou pizzu (konečně) a do půl druhé jsme kecaly.. pátek byl prostě dokonalý :)
V příštím článku se dozvíte jak Slivka prožila sobotu :)

už mám nějaké nápady na články, ale tenhle bude zase o ničem..

4. března 2010 v 16:13 | Slivka |  Ze života
Ráno raníčko panna vstala,
boty si v uzel zavázala:
"Půjdu matičko na hory,
snowboard si sobě projedu."
Už je to tak.. asi jsem sebou příliš praštila, takže jsem po včerejším ježdění upravila Vodníka.. :D jsem na sebe hrdá.. sice se to nerýmuje, ale to je mi jedno:D
Včerejšek se vydařil.. jel s náma i tatík.. ze začátku byl sice sníh hrozně zmrzlý (to nemám ráda) ale jelikož svítilo sluníčko, trochu povolil a jezdilo se krásně.. a hlavně bez muld, takže mě dneska nic nebolí :) jinak mám první volný prázdninový den.. sice jsem asi raději měla jít ještě pomoct našim, ale přece jenom si myslím, že bych měla mít alespoň jeden den jenom pro sebe.. a tohle je poslední možnost..
děsně se těším na zítra.. kolem jedenácté pojedeme do Ostravy a zpět se dostaneme asi kolem půl sedmé :D zajdeme si pro pizzu a pak tradá k nám :) roztáhneme sedačku lehneme si a budeme kecat.. asi tak do jedenácti, než se nám začne chtít spát :D