Leden 2010

hlavně akčně..

31. ledna 2010 v 11:46 | Slivka |  Ze života
Po delší době jsme s mužem vyrazili v sobotu mezi lidi.. Šli jsme na florbalový zápas Kamči.. sice prohrály, ale budiž jim útěchou, že v druhém družstvu hrály reprezentantky a dostaly pouze 8 golů :) jelikož nám jel bus asi až za dvě hodiny, šli jsme na vlak.. po nějaké době jsme dorazili k nám.. zašli jsme si do večerky pro kofolu a popcorn.. chlast žádný, já jako částečný abstinent nepotřebuju pít, Kamča taky nechtěla a muž měl ještě stále kocovinku:) ještě jsme si objednali sýrovou pizzu (mňam) a udělali si dýmečku.. teda dvě :D jsem ráda, že jsem do tohohle vynálezu investovala :) odjeli kolem půl jedenácté.. pak přišli naši, tak jsem chvíli pokecala s mamkou a šla o půlnoci číst.. nemůžu se od té Šifry odtrhnout :) hodinu jsem četla a pak jsem s myšlenkama na to, co nejvíc miluju na svém milovaném, usnula.. (nepřišla jsem na to, co je na něm nejlepší- překvapivě:D)
Dneska čekáme návštěvu.. babička s tetou.. měla bych dát do pucu pokoj.. a pak číst :D a taky čekat na titulky k Bones.. taky se podívám na angličtinu.. a trochu na fráninu.. jinak doufám, že se moc učit nebudu..
Nezajímavý to článek..


změna..

29. ledna 2010 v 20:02 | Slivka |  Ze života
Diáře přišly.. naši šli na ples.. brácha šel na pivo.. já si užívám svobody :D na rychlo jsem předělala design.. tenhle je podle mě víc zimní.. předchozí se mi líbil moc, ale jak už jsem jednou zmiňovala, mám stáhnutých hodně fotek a bylo by škoda je nevyužít :) takže jsem si založila "zkoušecí" blog a budu celý večer tvořit :) a uvařím si k tomu klobásku :D mňam.. vážně bych chtěla být vegetaríán.. ale nejde to.. :)
Poznámka.. jako prohlížeč používám Operu, takže nevím jak se to jinde bude zobrazovat..

Víkend+ 24 hodin navíc..

29. ledna 2010 v 10:17 | Slivka |  Ze života
mám sobotu.. ale díky bohu.. zítra se brobudím a budu mít další.. ale nechápu, proč se tomu dni volna říká prázniny.. asi protože jsme dostali "vysvědčení", já bych to spíše nazvala "známky, které ti zrovna vycházejí, tak s tím něco dělej, ať se na konci roku nemusíš stydět". Ale asi poprvé za 5 let, tady můžu sedět po tom, co jsem ukázala ten papír našim, respektivě tatíkovi.. Pokaždé mi na druhé pololetí zakázal počítač.. teda spíše net.. vlastně mi většinou zakázal komunikační prostředky :D on si totiž myslel/myslí, že se neučím, protože jsem tady seděla a psala si na QIPu.. upřímně řečeno, i kdybych nepsala neučila bych se :D no a teď, když sice QIPa puštěného mám, ale v podstatě si s nikým nepíšu, tudíž tatínek nevidí neustále blikat dolní lištu, mi nic nezakázal.. řekl mi pouze "Doufám, že to nebude horší".. Nebude..
Včera jsem byla s mužem :) ty tři hodinky s ním mě naprosto nabily energií.. a hlavně štěstím.. zbožňuju to, jak vedle sebe ležíme, usmíváme se na sebe a občas si dáme pusu.. sladký život:) dodívali jsme se na Natěrače.. já ten film zbožňuju :D tři herci, zápletka a jede se :D
Dneska si po delší době udělám den eS.. den samoty.. občas mám ráda, když jsem téměř celý den sama, k počítači si můžu sednout jak chci.. nikdo nepřepíná televizi..čtu a nikdo za mnou nechodí.. prostě se flákám a je mi dobře.. ale musím povysávat téměř celý byt.. doufám, že to zvládnu rychle a asi se na to vrhnu hned.. a taky bych byla ráda, kdyby mi dneska přišly ty diáře a sešit.. a bylo by fajn, kdyby mi to pošťačka donesla až sem :D jestli se tak stane nebo si zajdu na poštu, udělám nový design :D (tu spojitost asi nikdo nepochopí a já ji nechám zahalenou tajemstvím :D)

neteče voda..

27. ledna 2010 v 17:56 | Slivka |  Ze života
už je to tak.. pod okny nám kope bagr hlubokou díru a kolem pochoduje několik pánů a pořád něco řeší.. moje diagnóza je jasná.. prasklé potrubí.. myslím, že důvod problému je jasný všem.. nejenom mně :D občas se sice trochu napustí záchod a teče trošilinku vody, ale je krásně rezavá a já to pít nebudu.. natož abych se v tom umývala.. já vím logicky to má být naopak.. ale já se osprchovat potřebuju.. jsem na začátku svých skvělých dnů (skvělé jsou pouze protože dokazají, že nejsem těhotná :D)
ve škole se potvrdilo, že fyzika se nezlepší.. na začátku hodiny měla referát jedna moc "chytrá" dívka, takže jsem ji raději neposlouchala.. profesor nám vyprávěl o výměně autobaterií.. asi to mělo být k učivu.. v češtině bereme už asi čtvrtou hodinu B. Němcovou.. ona je totiž oblíbenkyně naší paní profesorky.. doufá, že se mezi náma nenachází nikdo, kdo by nečetl Babičku.. já myslím, že ji nečetl vůbec nikdo :D no možná náš třídní pedofil :D
Byla jsem v knihovně.. ukořistila jsem Šifru mistra Leonarda a časopisy.. po půl roce nic, co je v povinné četbě.. jsem na sebe pyšná, že mi došlo, že si musím dát oddych od těch pakáren, které se nedají číst.. a jinak.. uvažuju o změně designu :D

PíDžej: jmenujte plodiny, pěstované ve Španělsku.. my: olivy.. vinná réva.. bloncka: olej? *lol*

Londýn a Paříž.. :)

26. ledna 2010 v 16:48 | Slivka |  Ze života
Nadšení.. to cítím.. aLi se dneska ptala v angličtině co a jak s tím školním zájezdem do Londýna.. a plánují Londýn a okolí + Paříž :) jsem naprosto nadšená.. děsně moc nadšná :D doufám, že to vyjde.. já myslím, že určitě :) naši s tímhle výdajem počítají už od září, takže s tímhle nebude problém :) snad se nepodělá nic jiného.. Londýn... Paříž!!.. :) a už někdy v dubnu nebo v květnu.. fuuu.. sice se zdá, že to je za dlouho.. ale není.. vůbec ne.. uteče to jako voda.. a pak.. poprvé Londýn.. podruhé Paříž.. *yahoo* cítím naprosté nadšení :D tentokrát si nakoupím.. hodně si nakoupím.. doufám :D ještě jednou a naposledy (slibuju) napíšu: LONDÝN A PAŘÍŽ :)
a jinak? dopsala jsem si sešity.. po týdnu je to úspěch.. dohnala jsem PíDžeje (profesor na zemák) k depresi.. vlastně tak dohromady všichni koho zkoušel :D zjistila jsem, že stále usínám v chemii (to není dobrý..) biologie mě pořád baví, jeden z hlavních důvodů je ten, že na profesorovi jde vidět, že ho tenhle předmět vážně baví a ví snad všechno na co se ho zeptáme.. třeba na to jestli ryby spí.. spí.. ale plavou u toho a spí vlastně jenom polovinou mozku :D a nakonec si nechám fyziku.. :D od listopadu jsme měli supla.. náš právoplatný profesor má nějakou nemoc a tenhle týden jsme ho měli poprvé od jeho znovuonemocnění.. málem jsem zapomněla, že je sice vtipný, ale hovno mě naučí.. obecně všechny asi hovno naučí :D ale alespoň budeme mít s aLi tři volné hodiny týdně navíc :D

West? Divoký východ.. takže je to západ :D

baví mě dělat jednoduché designy :)

25. ledna 2010 v 17:00 | Slivka |  Ze života
Změna je život.. ale mám ráda pouze jednoduché změny.. ty které jdou udělat takhle jednoduše, jako tomu bylo u nového designu.. prostě jsem pouze změnila barvy a vyměnila obrázek.. nic víc, nic míň :) a líbí se mi to :) líbí se mi, jak jde něco tak hezkého udělat během minuty :) neříkám, že se mi nelíbí složitější designy na jiných blozích/blogách(?), ale s tím bych já neměla nervy.. dokonce jsem si založila spešl složku na fotky, které budu postupně používat :) za nějakých 14 dní se tu objeví nový design.. pravděpodobně fialový.. konec o tom jak si o sobě myslím bůhví co, když umím klikat myší a měnit barvy :D
Včera jsme byly s mamkou v Tescu.. doma jsme se tak obecně všichni nudili a jelikož jsem měla tento víkend nakupovací mánii, navrhla jsem zajet se tam jenom tak podívat.. měla jsem v plánu koupit si prupisku a lepidlo na puzzle (já vím, to není žádná nakupovací mánie:D) mamka chtěla album na fotky.. vrátily jsme se se svetrem pro bráchu, mamka si koupila krásný nástěnný kalendář Coffee.. a já.. kalendář Zen ,jedna prupiska obyčejná, druhá hrozně krásná :D a nádherné kapesníčky.. sice to není úplně obrovský nákup, ale potěší :) no a kdybych nešetřila, měla bych ještě navíc dva tílka :D a jak tak nad nima uvažuju, ještě se tam asi vrátím :D no a jinak jsme se vrátily bez toho lepidla a alba :D no prostě si člověk nesmí říct, pro co jde..
Dnešní škola byla celkem zajímavá.. první hodina tělocvik.. takže jsem řekla, že jsem ještě po nemoci (uvažuju, že to vytáhnu ještě ve středu:)) chtěla jsem si opisovat sešit do biologie.. prd.. opsala jsem půl strany asi z deseti :D v anglině jsme psali :D no.. nebudu se vyjadřovat.. ale tak třeba začnu nové pololetí dobře (pochybuju:D) v biole jsem dopisovala ten sešit (zdaleka ho ještě dopsaný nemám..) ve fránině jsme řešili jací jsou chlapi bordeláři.. obecně.. jasně, že se náš egoista Honzík ozval.. neříkám, že jsem bůhví jaký puntičkář a že mám pokoj stále jako ze škatulky.. ale myslím, že jsem pořádnější než 95 % chlapů.. všechny ženské jsou pořádnější než 95 % chlapů :D o volné hodině jsem dopisovala chemii.. a v chemii jsem stále dopisovala chemii.. a až na dva řádky už to mám :D teď si dopíšu tu bilolu a můžu být znovu namocná :D jo říkala jsem aLi, že tu napíšu jaká je Kristýna pí*a..tak to píšu :D.. chtělo by to asi začít psát přezdívky nebo zkratky.. a proč je taková? nechce se mi vztekat, takže o tom jinak jindy :)

hlavně si nepřipouštět, že je zítra škola..

24. ledna 2010 v 10:29 | Slivka |  Ze života
Zbožňuju víkendy.. a hlavně soboty s mužem :) včerejšek se mi zdál nekonečný.. ale v tom kladném slova smyslu.. sobota nám většinou dává 10 hodin kdy jsme spolu, ale včera se mi zdálo, jakoby těch 600 minut ubíhalo dvakrát pomaleji.. :) zdá se mi, jako bychom toho zvládli mnohem víc, i když jsme toho udělali stejně jako vždy.. :) nevím proč, ale všechno se mi včera zdálo jiné.. asi protože jsme spolu celý den byli po nějakém měsíci.. ale stejně..
Konec sentimentálních keců :D stejně to nikoho kromě mě a muže nezajímá :D
Koho zajímá vyústění mého vnitřního boje, jestli diář ano nebo ne, tak ano.. Včera jsem si sedla, projela jsem celý ten obchod a hladala něco co si k němu dokoupit, abych si vnitřně odůvodnila to poštovné.. nakonec jsem si k němu dovybrala malý hezký sešit v pevných deskách a druhý diář- Harry Potter :D.. jo já vím, co budu dělat se dvěma.. nemám tušení, ale HP je o 4 měsíce delší, takže ho budu mít do konce roku, narozdíl od witch :D bože.. je mi 17 a kupuju si takovéhle věci.. stydím se.. a nebo ne.. prostě na mě přišla infantilní nálada, která mě stála 250 korun :D ať si o mě myslí, kdo chce co chce.. ale každý má právo mít úchylku a já ji mám v tom, že si občas ráda koupím věc, kterou téměř nevyužiju a mělo by mi být 11 nebo 12 abych si ji kupovala :)
Pořád se motám kolem jedné věci.. píšu, jako ožralý mluví.. Myšlenku, kterou by střízlivý řekl jednou větou, pod vlivem roztáhne na půlhodinový monolog :) asi si musím vynahradit to že nepiju.. tím pádem nemůžu posloužit dlouhým monologem v mluveném slově.. mám pouze možnost zasednout k počítači a psát, jak by řekla Verča eM- takové sračky :D
Musím se naučit biologii..

Láska je odpověď (Lennon)

22. ledna 2010 v 16:49 | Slivka |  Ze života
Dneska je krásný den :) ve škole jsme byli tři hodiny.. matika proběhla nějak rychle.. ve fránině nám dodala podrobnosti ke státáním maturitám a nějak se mi to začíná líbit, jenom se bojím, že to zase všechno změní.. a pak jsem seděla a bavila se s Marťou, protože ostatní opravovali test, který jsem nepsala a ona ho měla skoro bez chyby (jak jinak :D) a chemii jsme měli jenom 20 minut, protože pak se šlo na tu filharmonii.. cestou tam mi zmrzly kolena (nakonec jsem se rozhodla pro sukni..) hrozně "překvapivě" jsme seděli v první řadě, takže ten zážitek nebyl úplně kompletní, protože jsem na všechny neviděla, ale jinak mi to tu kultúru nepokazilo :) dokonce jsem zaslechla z úst lidí, do kterých bych to vůbec neřekla, že se jim to líbilo :) to mě celkem potěšilo a trochu to pozvedlo můj názor na jejich úroveň..nejlepší byl dirigent.. byl to asi němec, takže když říkal co budou hrát mluvil hrozně vtipnou češtinou a při tom jeho máchání taktovkou začal téměř poskakovat a houslistům ukazoval zvednutý palec, že se mu to hrozně líbí :D
Už cestou do kulturáku, začalo svítit sluníčko, což mi hodně pozvedlo náladu :) po konci koncertu (bohužel trval pouhých 45 minut) jsem měla v plánu koupit si ten diář.. vlezeme do knihkupectví a tam kde mají pubertální knížky žádé diáře nebyli, takže jsem utřela.. pekárna byla plná, takže jsme se vydali ihned směr domov..s aLi jsme byly domluvené, že objednáme nějaké náušnice z fler.cz a jelikož jsem měla 3 favority, aLi si projela ostatní zboží prodejců a rozhodla se pro jednu variantu.. takže já budu mít nádherné kočičky a ona ovečky a Vintage :) doufám, že tohle nebyl můj/náš poslední nákup tam, protože mám vyhlídnuté ještě nějaké falešné roztahováky a podobně :D no a pak se stala ta chyba, že jsem našla hodně levný diář.. sice velice infantilní Witch, ale já ty obrázky miluju :) takže teď uvažuju, jestli se mi chce dát za diář 40! korun a k tomu poštovné 130! :D no uvidím.. dneska se k tomu asi nedokopu, ale jak se znám klidně za takovou blbost ty prachy utratím :D
Nejede nám antivir.. už asi týden :D


i´m listening to Twilight OST and it´s amazing!

21. ledna 2010 v 15:05 | Slivka |  Ze života
Když jsem se rozhodla povznést tenhle blog (a aLi mi požehnala :D), rozhodla jsem se, že budu psát o všem co mě napadne a nebudu se snažit psát jenom články o něčem (takové ty, které mi připadají strašně inteligentní a vyspělé..) ale když píšu, mám pocit, že musí být nuda číst to, ale je mi to jedno.. pokud někoho odradí délka článku, jeho chyba, nebude vědět jaká jsem úžasná spisovatelka.. :D tak to jenom pro začátek, abych tenhle článek prodloužila o odstavec :)
Návrat do školy byl naštěstí klidný.. po uzavření známek se profesoři zřejmě rozhodli nám dát trochu pohov, takže se látka probírá, ale nezkouší, nic po nás nechtějí, jenom monotoně mluví a my si zapisujeme.. uspává mě to.. hlavně chemie.. ale důležité pro mě bylo zjištění, že se paní profesorka na angličtinu (které se mimochodem hrozně bojím, i když je s ní sranda, když není nasraná) rozhodla dát mi tu trojku, takže jsem se rozhodla že jí vzdám hold anglickým titulkem :) takže suma-sumárum.. 5 trojek, 4 dvojky, 3 jedničky.. takový průměr.. na to, že jsem učení moc nedala.. ale vtipné je, že jako vždy, kdy začíná nové pololetí, si slibuju, že se začnu učit mnohem víc a některé známky si zlepším.. tento půlrok, je pro mě výzva chemie(na dvojku), biola(na jedničku) děják (stačilo by si přečíst něco v kostce, udělat si tahák a mít průměr kolem 1,8 a tu jedničku mi dá :D ona mě má totiž hrozně ráda, i když já v těch hodinách dělám totálně nic :D) a čeština(na dvojku)..
hodně mě dneska pobavila matika.. chvilku jsem věděla všechno, i po týdenní(nikdy nevím jestli psát jedno nebo dvě eN) absenci a chvilku jsem totálně nevěděla o čem to mluví :D a hrozně jsem se snažila vysvětlit aLi to, co měla vysvětlit ona mně :D
Zítra se celá škola chystá na koncert Janáčkovy filharmonie.. já se těším.. ostatní budou zase dělat bordel a já budu mít nerva na to, co jsou to za hovada, že chodí na gympl a neumí se chovat.. jediný problém je, že třídní nám v podstatě nakázal společenské oblečení a já se můžu rozhodnou ledva mezi společenskýma kalhotama, které jsou silonové, takže mi v nich určitě teplo nezabude a nebo šatama z tanečních.. jsem stále pro ty šaty nebo sukni, protože bych si je mohla podvlíknout černýma štramplíkama(a zavzpomínat na školku:)) a zima by mi určitě nebyla :) akorát, že v peněžence nemám ani korunu a nemůžu se dokopat k tomu, abych zavolala mamce a řekla ji, ať se po cestě domů staví do Tesca..
No a jinak.. včera jsem byla přesně po 16ti dnech s mužem :) rozlehla se ve mě úplná nirvána.. pořád je mi s ním strašně hezky a doufám, že to tak vydrží ještě hrozně dlouho.. jediný háček byl v tom, že nám bratr úplně zkazil plány na první část odpoledne.. vrátil se totiž domů asi půlhodiny po tom, co přišel muž.. takže plán se přesunul na sobotní poledne a brzké odpoledne :D

Nejlepší zabiják nudy je stále FANPOP.COM :)

zpátky do civilu!

19. ledna 2010 v 12:41 | Slivka |  Ze života
po týdnu jsem se převlíkla z pyžama.. nevím proč, ale je to úplně jiné.. ale už si musím zvykat, protože zítra ráno se vydám směr škola.. z toho plyne, že se musím rozhýbat, zvyknout si sedět a ne ležet.. musím si umýt vlasy(fuj po čtyřech dnech..) celkově se umýt více, než minutovou sprchou(já totiž nesnáším provádění očisty, když jsem celý den v pyžamu a tutíž jsem nemocná.. nevím proč..) a jelikož mám v plánu být zítra konečně s mým mužem milovaným, plyne z toho, že bych měla mít tolik slušnosti a oholit si celkově všechny přebytečné "chloupky".. nechci vás pohoršovat, ale po 16ti denním půstu bez muže asi ztupím minimálně dvě žiletky :D jsem nechutná já vím, ale první týden, jsem to brala tak, že se oholím v neděli a v neděli už na mě lezla nemoc, takže jsem to odložila "na potom" a tím se znovu dostáváme k nechuti k vodě, když jsem nemocná a tím i k holení.. bože co jsem to ze sebe vyplivla za hovadinu? :D
taky bych si měla zopakovat báseň, protože co jsem četla na FB, ta pí*a by mě byla ještě schopna zkoušet z celého romantismu, kdybych zítra nenastoupila a neodrecitovala to na první místo v MS recitace.. wow.. teď jsem si to tak nějak říkala, a myslím, že to zas takový problém nebude :) ale jak ji znám, řekne že jsem ji to neodříkala minulý týden, takže mě zkoušet bude stejně a to, že ji řeknu, že jsem měla angínu ji nebude vůbec zajímat :D