Listopad 2009

už je to rok :)

30. listopadu 2009 v 21:48 | Slivka |  Ze života
tento článek odkazuje na tyto události, před a po našem prvním rande.. nazývám to tak, protože v našem případě to rande bylo, protože jsme byli sami :D když ted na celým minulým prosincem uvažuju, chce se mi smát a zároveň je mi trapně jak jsme se k ničemu neměli, i když bylo všechno jasné :D (teda já myslím, že bylo) ale hlavně jak jsem se ještě v listopadu dušovala, že už s tebou netoužím mít blízký vztah :D a hned po pozvání do kina jsem málem proskočila stropem (radostí!) :D to je trapas :D proč to tu píšu? :D asi že tě miluju :) a ještě protože, i když se to dá nazvat trapas přece jenom to pro mě bylo to nejkrásnější :) a za 14 dnů budem slavit první pusu :) já tě úplně žeru brouku :) a jsem na tebe hrozně pyšná, protože jsi nejšikovněší ze všech a udělal jsi řidičák za plný počet bodů :)
páni, už rok..

foo fighters - wheels

27. listopadu 2009 v 21:50 | aLi |  Videa
k tomu neni slov...ten text, ten zvuk, ale nejvic me dostavaji ty male prestavky obcas, myslim kdyz uderi bici a kytara zahraje jeden dlouhy ton a chvilku to tak zustane a pak se zase vsechno vrati do puvodniho tempa:)...no proste DOKONALOST sama:)

ehm ehm.. zítra do školy..

25. listopadu 2009 v 21:42 | Slivka |  Ze života
po týdnu doma jsem se rozhodla napsat článek.. trávila jsem to hlavně čtením.. Harry Potter a Vězeň z Azkabanu, Ohnivý Pohár a Fénixův řád za nějaké čtyři dny :D sice ne úplně poctivě, ale většinu jsem projela:) a taky půlka Tří sester a první třetina kapitoly Anny Kareniny :D k tomu čaj, čaj, čaj.. občas bylinkový, občas ovocný, první tři dny vévodil zelený čaj, ale zjistila jsem, že po něm nemůžu spát.. konečně něco co mě povzbudí.. ne jako kafe, které mě uspává.. ano čtete dobře uspává.. mám ráda být nemocná, ale nemít vysoké teploty takže můžu dělat co chci.. ale na druhou stranu už mě to tu přestávalo bavit.. třeba v té škole onemocním doopravdy.. nebo jak to nazvat.. ale zajímalo by mě co by mi řekla doktorka na to, že když jednou za dvě až tři hodin(už se ty intervaly prodlužují) zakašlu, zním jako bych měla tuberu :D ale k doktorce nejdu dokud to nebude nutný.. ještě bych ulehla s něčím vážným.. nemíním chytit milion bacilů od ostatních v čekárně..
P.S. ten zelený čaj je vážně super.. nevím co je to za značku.. určitě najaká známa:D ale jsou tam čtyři druhy.. s citronem, mátou, něčím, nevím čím a s jasmínem- ten mi chutná nejvíc.. asi je to ten co ti aLi taky chutná :)

kdo se chystá taky na Klusa(e)? :)

2. listopadu 2009 v 15:49 | Slivka |  Ze života
12.11.- To je pro mě a aLičku magické datum.. chystáme se totiž na Tomáše Klusa do Templu (prý je to tam super.. pro mě to bude první klubový koncert, takže jsem zvědavá, protože proti velkým halám to bude změna.. ale už se na něho hrozně těším.. hodím mu podprsenku :D a vyfotím se s ním :) následujících 10 dnů asi nebudu poslouchat nic jiného at naposlouchám texty:)