Květen 2009

Už ať jsou tu prázniny...

27. května 2009 v 17:01 | Slivka |  Ze života
už jenom jeden jediný měsíc a už tu budou... *yahoo*
Proč se těším?
Protože...
...dva měsíce a budu mít pokoj od lidí ze třídy které poslední dobou nechci ani cítit (někteří mě neštvou kdyby si náhodou někdo myslel, že jo..
...budeme s miláčkem hrozně moc akční (tohle není ironie!!!)
...budeme s miláčkem hrozně moc neaktivní (:D)
...prostě budeme tak aktivní jak dovolí počasí
... to znamená když bude teplo budeme se válet v pokoji a nebo se budeme válet v obýváku u Comebacku a když bude zataženo budeme pobíhat po ZOO :D (já vím, je to ironie:D)...do sebe začnu cpát hormony
...už nebudu muset meditovat a otevírat světu některé části svého těla :D
...překvapivě nejsem nervózní a celkem se těším
...my (nás 8) budeme nadšení :D (teda jeden člen možná bude chvíli trpět :D)
...budu vařit a nějak mě to začalo bavit
...chci přečíst hodně moc knížek a vím, že to nezvládnu :D
...bude hezké počasí a budeme moct kouřit Lolu na balkóně.. (kde od 11ti hodin nesvítí slunko :D)
...třeba naši někam pojedou přes noc
...už nevím na co se těším :D
...prostě na báječně prázdniny, které si užiju maximálně, protože jsme naprostí mamlasi, kteří začínají být kapánek pubertální viz. jak začínáme vidět ve všem dvojsmyslnou narážku :)
...mě napadla další fajn věc... budu se koupat v bazénku a budu se opalovat i když bych neměla :)
...taky vydělám hrozně moc peněz a koupím si... já nevím :D
*I LOVE HOLIDAYS*

už přišel *yahoo*

20. května 2009 v 15:31 | Slivka |  Ze života
před minutou volala mamka... "Už ti přišel ten tvůj Aladin" *yahoooooooooooooooooooo* chce se mi skákat atd atd :D ještě musela za babičkou, ale pak budeme zajíždět tu moji krasavici (teda naši :)) už ji začínám vymýšlet jméno... a tady můžu nějaké návrhy padnout taky :)
MILUJTE SE A MNOŽTE SE :-*

co mě všechno napadne :D (divím se že se mnou ještě někdo vůbec mluví :D)

20. května 2009 v 15:07 | Slivka |  Ze života
už dlouho jsem nepřidala žádnou hlášku měsíce (týdne, dne, minuty sekundy? :D) ... je to pěkně trapný to takhle nazývát (ozývat kobyla býk babyka ... bože co to mám za EVOKACE:D???)
ale včera jsem ze sebe zase vydostala takovou blbost, že jme se tomu ještě dlouho smáli... konverzace probíhala následovně: Lukáš se mě jako vždy snaží lechtat, takže já ležím, svíjím se jak to jde a vymýšlím co ho donutí přestat (jasně, že moje inteligentní myšlenka:D) "A teď vejdou vaši a a pronesou něco ve smyslu :takhle jsme tě vychovali? a ty jim řekneš : musím vám něco oznámit.. nevychovali jste mě vy.. jsem totiž adoptovaný" chvíli se na mě díval jak na magora a pak se jako vždy začal smát:D
ale bylo by smutné kdyby rodiče nevěděli, že mají adoptované dítě a ono samo by jim to muselo oznámit :D

málem bych zapomněla...

17. května 2009 v 16:54 | Slivka |  Ze života
včera jsem dostala kytičku.. ale ne tak ledajakou kytičku.. ale kytici kopretin :) nj a pak proč ho miluju co? :D (jasně že jenom z vypočítavosti :D)
ale je to super :) (ted bych měla říct "já jsem tak hrozné zamilovaná" nebo "já ho tak strašně miluju" a tvářit se u toho jako debil:D) ve čtvrtek to bylo 5 měsíců... ty jo.. ale je to fuuuuu :D jaj to už jsem dlouho nepoužila :D
no chtěla jsem psát strašně chtÿtré věci, ale nějak mě nic nenapadá takže..

..pac a pusu :-*

Vodnice je už na cestě :)

17. května 2009 v 9:14 | Slivka |  Ze života
Po několika hodinách strávených na netu hledáním nejlevnější verze moji vyvolené dýmečky, jsem ji našla.. a pak jsem zjistila, že tam mají stejnou ale ve střední verzi malé i velké... a co bych neudělala pro mé vlastní štěstí?? ano napsala jsem milovanému bratrovi jestli nechce přispět (den před tím jsem zkusila taktiku "až si ji budeš chtít půjčit budeš platit!" :D) přihodil mi celé 3 stovky :) takže jsem se rozhodla utratit celou mou tisícovku+ jeho "drobné" a už je moje milovaná na cestě i s tabáčkem a uhlíkama:) (přece ještě pak nepoběžím do trafiky ne? :))
(je dokanalá no ne? :))

I přes to, že bylo hnusně a miláček jel domů brzo a pak zjistil, že jsme spolu mohli být ještě dalších x hodin, byl to nádherný den :)
nemůžu se dočkat až mi příjde vodnička i s bylinkovým tabákem (rozhodla jsem se, že budu používat beznikotinové přípravky:)) a jak se budu nervovat s těma kokosovýma uhlíkama...doufám, že nejpozději v pátek ji budu mít :) a pak si uděláme pokouřeníčko ve třech a dovoluji vám se nervovat protože já se budu kochat a bude mi všechno jedno :D

Kterou?

2. května 2009 v 9:39 | Slivka |  Ze života

Mám dilema.. kterou??? :)