Leden 2009

nevím co psát ale at se neřekne..

24. ledna 2009 v 18:12 | Slivka |  Myšlenky plynou... spíše pocity ne nic inteligentního
od minulého úterý/středy nám nejede počítač, jsem byla nemocná(možná ještě jsem) a hlavně jsem nebyla se svým milým... a svou milou taky vlastně.. je to smutné :( ale tak v úterý už bude všechno dobré :) končím... nějak mě to nebaví :)

proč pondělky utíkají tak rychle? asi aby mohly přijít krásné úterky :)

12. ledna 2009 v 17:52 | Slivka |  Myšlenky plynou... spíše pocity ne nic inteligentního
hodina angličtiny... někdo ze spolužáků překládá text... "...a stal se nemocným" :D profesorka se zasměje (nechápu, dneska na nás byla nasraná ale smála se jako blázen:D) "ještě chvíli a stanu se šedivou" Bože to byl zase hlod tohle :D smála jsem se ještě hodně dlouho :D

šťastná... dokonalý/á/é X Y Z

11. ledna 2009 v 12:32 | Slivka |  Myšlenky plynou... spíše pocity ne nic inteligentního
nebýt taková zima... bylo by všechno dokonalé... když zapomenu na to, že naši začínají řešit pololetí a bylo mi naznačeno, že mám snad dobrou motivaci na to abych se učila, je všechno supr frupr.. trochu se bojím, že jsou schopni mi začít zkracovat vycházky nebo mi je zrušit úplně a já nechci být rebelka co to bude porušovat takže začínám se nehorázně učit.. asi.. tedy snad... když už dokonalý život tak už kompletně... dokonalá rodina, dokonalé známky, a hlavně dokonalá kamarádka, dokonalý vztah s dokonalým člověkem, vlastnícím jméno tak často používané že by mi snad mělo připadat fádní ale u něho zní tak krásně a dokonale :)
Silvinka a Lukášek... teda když si odmyslíte to oblečení a to že bych někdy byla ochotna chodit bosa :D
the end dokonalého článku :D (to byla ironie!!!)

Booth je borec :D

9. ledna 2009 v 22:27 | Slivka |  Myšlenky plynou... spíše pocity ne nic inteligentního
třetí serie dokoukaná.. stahuju čtvrtou... první dva díly mám už projeté.. je to jako droga... i když nevím co mě na tom tak baví.. Kůstka a Booth jsou naprosto dokonalí.. jak se spolu baví a podobně :D prostě je žeru.. totální ignorace všech kolem :D jj prostě bájo :)
no právě se mi dotáhla poslední část třetí epizody tak můžu jít spát.. zítra už je sobota... HURÁ.. netrvalo to tak dlouho... ale prostě.. :) <3

ptal se někdo, jak se mám? :)

8. ledna 2009 v 13:52 | Slivka |  Myšlenky plynou... spíše pocity ne nic inteligentního
nepočítejme že se blíží pololetí a všechno je nádherné... když si vzpomenu co bylo loni touhle dobou.. jsem ráda, že se všechno pohlo... myslela jsem na člověka na kterého jsem asi myslet neměla a ten na kterého jsem myslet měla tak žárlil jako divý :) mně to bylo jedno i když jsem nevěřila že se se někam pohneme... nevěřila jsem tomu ani před půl rokem.. před měsícem a něco taky ne... prostě platonická láska, se kterou člověk nic nedělá je "úžasná" :D třeba ničí vztahy (přiznejme si ale, že ten můj byl dopředu předurčen ke zkáze :D)luxusní kalhoty :D
ale ted? :) ted jsem naprosto happy, protože moje platonická láska se mohla přeměnit na tu pravou, vztahovou :) jsem ale tak šťastná, že se bohužel bojím, že se stane něco nehezkého.. třeba že se probudím z dokonalého snu.. nebo tak něco... myslela jsem, že dokážu sepsat více vět, ale nějak jsem se zase sekla...taky happy :)

musím se naučit chodit ne o dve minuty pozdeji

7. ledna 2009 v 21:22 | Slivka |  Myšlenky plynou... spíše pocity ne nic inteligentního
včera nám zase zkolaboval počítač... asi už nás má dost... ach jo..
stejně je mi to jedno... na co počítač když mám tebe :)
nemají sníh a stejně jim je zima :D


Nový článek

4. ledna 2009 v 21:10 | Slivka |  Myšlenky plynou... spíše pocity ne nic inteligentního
nemám co říct... nevím.. prostě zase si musím počkat na tu dobrou psací náladu... ale prostě musí každý den přibýt aspon písmenko nebo obrázek takže: písmenko.. a obrázek...
???

*smajlsezasněnýmvýrazem*

3. ledna 2009 v 22:38 | Slivka |  Myšlenky plynou... spíše pocity ne nic inteligentního
dneska už ze mě nic chytrého nevytáhnete :) prostě jako vždy když jsme spolu jsem zase úplně "mimo"... prohodila jsem pár slov s maminkou, snědla nudle které mi přivezla na oběd ale já už byla pryč, dojedu rozkoukaný díl Bones a půjdu asi spát.. nebo chvilku zapařím the sims :) už to nemá cenu komentovat.. prostě si to jenom úživat :)

Bones... neboli Sběratelé kostí..

2. ledna 2009 v 21:45 | Slivka |  Ze života
ano.. jsem tak trochu serialový úchyl.. miluju hlavně jakékoliv kriminálky.. ale tenhle mě okouzlil obzvlášť.. žeru to... ted mě chytl amok a stahuju si třetí serii a koukám a koukám a uplne to hltám:) jsem zase zúchylněná no.. zítra se budu snažit projet co nejvíc dílů... pak už nebude moc času.. uvažuju že bych zrušila zítřek... tohle jsem snad ani nikdy vážně myslet nemohla.. jistě na prvním místě stále vevodí ruku v ruce (tohle jenom obrazně! stále platí co je moje není tvoje! :D) Alička s Lukáš(k)em :) a na druhé místě je dohání Bones.. jenom mě sere že v titulkách je Kostička.. Kůsta je lepšejší :P haha jsem tak chytrá, budu si to přepisovat :D já jsem ale filuta :D brutálně jsem jim to natřela :) už se začínám strašně moc těšit.. prostě pořád víc a víc :)